poradniki

Jaką klawiaturę kupić? Polecamy sprawdzone modele na rynku

2
16 sierpnia 2019, 14:00 Damian Lejnert

Poszukujecie najlepszej klawiatury, jednak nie jesteście w stanie stwierdzić, który z modeli dostępnych na rynku okaże się najlepszy? Najlepsze urządzenia z poszczególnych przedziałów cenowych znajdziecie w poniższym zestawieniu. Pośród wyszczególnionych klawiatur znajdą coś dla siebie nie tylko gracze, ale również osoby poszukujące uniwersalnego sprzętu, który okaże się naprawdę funkcjonalny.

Jaka klawiatura komputerowa? Polecamy sprawdzone modele na rynku

Nie tak dawno temu, na naszym wortalu ukazało się zestawienie najlepszych myszek komputerowych. Wspominaliśmy, że wiele uwagi poświęcamy akcesoriom komputerowym i warto zaznaczyć, że nie są to jedynie myszki. Wielu z Was szczególną uwagę zwraca także na wytrzymałe oraz dobrze wycenione klawiatury, które w praktyce okażą się również bardzo uniwersalne. Sklepowe półki uginają się  pod ciężarami różnych modeli klawiatur, trudno więc wybrać odpowiedni dla siebie model. Trudno też zobaczyć je wszystkie w sklepie, ponieważ duża część dostępna jest jedynie w sklepach internetowych. My mieliśmy okazję przyjrzeć się większości z nich i na podstawie spostrzeżeń i naszych testów, jesteśmy w stanie polecić Wam konkrety model do konkretnych zastosowań. Jeśli więc nie macie czasu lub ochoty przeglądać testów, szukać opinii, zdajcie się na nasz wybór. Tego typu produkty recenzujemy od dawna i z pełną odpowiedzialnością podajemy Wam nasze rekomendacje.

Wszystkie linki poniżej prowadzą do ofert w sprawdzonym i polecanym przez nas sklepie x-kom.pl, jeśli materiały na naszych stronach pomogły Wam w wyborze konkretnego modelu, będziemy wdzięczni, jeśli podczas kupna skorzystacie z przygotowanych przez nas linków. 

Najlepsza uniwersalna klawiatura:

Najlepsza klawiatura mechaniczna:

Najlepsza klawiatura niskoprofilowa:

Najlepsza klawiatura membranowa:

AvalancZobacz profil
Poziom ostrzeżenia: 0%
Avalanc2019.08.31, 13:41
ZM-K600S, n-key rollover. Nie musisz wydawać majątku i podniecać się, że klikasz jak porąbany.
DamyenZobacz profil
Poziom ostrzeżenia: 0%
Autor publikacjiDamyen2019.09.01, 11:03
Avalanc @ 2019.08.31 13:41  Post: 1215932
ZM-K600S, n-key rollover. Nie musisz wydawać majątku i podniecać się, że klikasz jak porąbany.


Owszem, ZM-K600S również wygląda solidnie. Wydaje się nawet całkiem wygodna, bo wyposażono ją w podkładkę pod nadgarstki, przez co może być dobrą alternatywą dla polecanego przez nas Logitecha K120. Nie proponowałem jej jednak z prostego powodu - nie miałem jej w dłoniach, więc polecanie czegoś, czego nie jestem pewny, nie ma absolutnie sensu. Jeśli tylko będzie okazja, przetestujemy ją i w razie czego dorzucimy do polecanych. Dzięki, że zwróciłeś na nią uwagę! :)
Zaloguj się, by móc komentować
1