Tagi
Publikacji na stronę
1
Piotr Gontarczyk | 20.09.2008 | 8946 odsłon | 29 komentarzy

Serwis GameTrailers.com udostępnił pięć nowych filmów, na których możemy zobaczyć jak gra Far Cry 2 prezentuje się w praktyce. Na filmach pokazano fragmenty paru misji wykonywach o różnych porach dnia. Zmienność pór dnia ma spore znaczenie, jeśli chodzi o sposoby osiągnięcia określonych celów.

Filmy dostępne są w formatach Windows Media Video, QuickTime oraz Flash, zarówno w niskiej, jak i w wysokiej rozdzielczości. Pięć filmów przedstawia rozgrywkę o różnych porach dnia: o świcie, po południu, przy zachodzie słońca, wieczorem, i w nocy.

Filmy można obejrzeć lub pobrać ze strony internetowej serwisu GameTrailers.com.

więcej »
Krzysztof Marcinkiewicz | 07.07.2008 | 15224 odsłony | 31 komentarzy

Premiera prequela gry S.T.A.L.K.E.R.: Cień Czarnobyla (naszą recenzję możecie przeczytać tutaj) zbliża się wielkimi krokami. Producent zdecydował się na opublikowanie kolejnych zdjęć, które pokazują wykorzystanie technologii Direct X10, a także filmu pokazującego Zonę, czyli strefę w której toczyć się będzie akcja S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky. Waszej uwadze szczególnie polecamy film, ponieważ pokazuje on jak wielką uwagę producenci przyłożyli do odzwierciedlenia prawdziwych lokacji w swojej grze - na prezentacji będziecie mogli porównać szkice i zdjęcia z ich odpowiednikami w programie. Do sierpnia pozostało już niewiele czasu, a ujawnione materiały z całą pewnością tylko narobią Wam smaku na tę produkcję. Sami zobaczcie i koniecznie podzielcie się Waszymi opiniami na temat tych materiałów w komentarzach pod aktualnością!

Znane są już wymagania sprzętowe, które zdaniem producenta wystarczą do zabawy:
Konfiguracja minimum:
* Microsoft Windows 2000 (SP4) / XP /Vista
* Intel Pentium 4 mit 2 GHz / AMD XP 2200 +
* 512 MB Ram
* 10 GB wolnego miejsca na dysku
* 128 MB Direct X 9c

Konfiguracja rekomendowana:
* Microsoft Windows XP /Vista
* Intel Core 2 Duo E6400 / AMD 64 X2 4200 +
* 1,5 GBRam
* 10 GB wolnego miejsca na dysku
* 256 MB Direct X 9c

więcej »
Publikacji na stronę
1
Aktualności
Facebook
Ostatnio komentowane