tagi

The Fappening - Edward Majerczyk przyznał się do winy. Czeka na wyrok

Piotr Gontarczyk 28.09.2016 41

Phishing w tym roku bije rekordy. The Fappening to do dziś jedna z większych afer związanych z amerykańskimi celebrytkami. W 2014 roku do sieci wyciekły dwa pakiety zdjęć z mniej lub bardziej roznegliżowanymi kobietami z branży filmowej, telewizyjnej i muzycznej. Po dwóch latach najprawdopodobniej udało się dotrzeć do osoby, która wszystko to zaczęła i była pierwszym źródłem plików.

HTC The All New One na sesji zdjęciowej

Bartosz Woldański 11.03.2014 21

Premiera The All New One, smartfona firmy HTC, zbliża się wielkimi krokami. Choć jeszcze kilka miesięcy temu spodziewaliśmy się jej podczas zakończonych pod koniec lutego targach MWC w Barcelonie, to ostatecznie tajwański producent postanowił pokazać światu swój nowy flagowy model miesiąc później, na odbywających się równolegle konferencjach. Na dwa tygodnie przed debiutem prawowity następca HTC One został przyłapany na różnych zdjęciach.

HTC M8 - smartfon „The All New One” - na konferencji 25 marca

Bartosz Woldański 19.02.2014 8

Firma HTC, tajwański producent, oficjalnie zapowiedziała konferencję, na której nie spodziewamy się niczego innego, tylko ogłoszenia następcy smartfona HTC One - HTC M8. Krótko po tym do sieci wyciekło pierwsze zdjęcie prasowe urządzenia, a profil twitterowy evleaks ujawnił, pod jaką nazwą będzie sprzedawany oczekiwany model.

HTC Desire 8 – specyfikacja i wygląd największego w historii firmy phabletu ze średniej półki cenowej

Bartosz Woldański 12.02.2014 14

Tajwańska spółka, zgodnie z ujawnionymi przy okazji omawiania ostatniego raportu finansowego informacjami, szykuje nie tylko topowego smartfona, czyli prawowitego następcę HTC One, ale także urządzenia z niższej półki cenowej. Jednym z nich jest zaprezentowany przedwcześnie i jeszcze nieoficjalnie HTC Desire 8, który stanie największym reprezentantem średniego segmentu, jeśli chodzi o ofertę tajwańskiego producenta. Średniego, bo biorąc pod uwagę wszystkie modele, to zdarzały się już większe urządzenia, czego przykładem jest chociażby 5,9-calowy HTC One Max.

Samsung ZEQ 9000, czyli tak może wyglądać pierwszy smartfon z Tizen OS

Bartosz Woldański 29.01.2014 13

Firma Samsung w stosunkowo bliskiej przyszłości powinna rozszerzyć swoją ofertę smartfonów nie tylko o kolejne urządzenia oparte na systemie operacyjnym Google Android. Południowokoreański koncern jest kuszony przez Microsoft, a do sieci nawet wyciekło prawdopodobne zdjęcie smartfona z Windows Phone 8, ale to nie wszystko. Producent nie zapomniał o Tizenie OS, który ma napędzać uchwycony na renderze model Samsung ZEQ 9000.