tagi

Twoje zdjęcie na nagrywarce?

Piotr Gontarczyk 05.11.2010 23
Już niebawem na europejskie rynki trafi nowy model zewnętrznej nagrywarki DVD firmy Lite-On. Nowy produkt, o nazwie eNAU608 od wielu tego typu urządzeń odróżnia się tym, że wyposażony jest w obudowę, w której znajduje się ramka na zdjęcie. Dzięki temu, wierzchnią część obudowy można ozdobić dowolnym zdjęciem.

Nowa nagrywarka umożliwiająca zgrywanie filmów i zdjęć. Bez użycia komputera

Piotr Gontarczyk 08.07.2009 4
We wrześniu bieżącego roku na półkach sklepowych pojawi się nowa nagrywarka Sony DVDirect VRD-MC6, która umożliwia nagrywanie filmów i zdjęć bezpośrednio na płytę, bez konieczności używania komputera.

Nowy produkt ma 2,7-calowy, kolorowy ekran LCD, służący do przeglądania filmów i zdjęć. Za pomocą VRD-MC6 można przenieść wideo na krążek DVD prosto z kamery z kartą pamięci Memory Stick. Produkt wyposażono w złącze Digital Video, kompozytowe oraz port USB.

Zdjęcia mogą zostać zgrane jako pokaz slajdów. Sprzęt ma także czytnik kart pamięci w formatach: Memory Stick, Memory Stick Pro, Memory Stick Duo, Memory Stick Pro Duo, SD/SDHC oraz xD. Nagrywarka oferuje możliwość wgrania własnego obrazu, który posłuży za tło menu płyty.

Cena nagrywarki DVDirect VRD-MC6 ma wynieść 229 dolarów.