Tagi
Publikacji na stronę
1
Bartosz Czechowicz | 11.09.2015 | 10197 odsłon | 8 komentarzy

Samsung Z3 to nowy smartfon z systemem operacyjnym Tizen, do wprowadzenia którego na rynek szykuje się koreański producent elektroniki użytkowej. Urządzenie powinno zastąpić zaprezentowany w styczniu bieżącego roku model Z1, a od swojego poprzednika ma przede wszystkim odróżniać się dużo lepszą specyfikacją techniczną. W sieci jest już dostępny opis mających znaleźć zastosowanie przy jego produkcji podzespołów, ale dopiero teraz udało się nam poznać bardziej szczegółowe informacje dotyczące dostępności smartfona. Co ciekawe, wynika z nich że Z3 trafi do oficjalnej sprzedaży w Polsce.

więcej »
Bartosz Czechowicz | 16.07.2015 | 76189 odsłon | 10 komentarzy

Samsung już w przyszłym roku może rozpocząć sprzedaż smartfonów z systemem operacyjnym Tizen na terenie Europy - informuje serwis Sammobile. Według redakcji portalu firma testuje swój OS we wszystkich dużych krajach Starego Kontynentu, a pracujące pod jego kontrolą urządzenia mogłyby trafić u nas do oficjalnej dystrybucji wraz z premierą Tizena w wersji 3.0. Obecnie nie wiemy jakie dokładnie modele miałyby pojawić się w europejskich sklepach, jednak wydaje się bardzo prawdopodobne że wśród nich znajdziemy m.in niezapowiedzianego jeszcze Samsunga Z3.

więcej »
Mateusz Skrycki | 22.12.2014 | 123278 odsłon | 23 komentarze

Czołowe smartfony osiągnęły poziom, na którym już nie wystarczy rywalizować na herce lub cale i trzeba główkować, czym jeszcze przyciągnąć klienta. Tablety zawsze były w tyle za mniejszymi braćmi, więc dopiero teraz wkraczają w tę fazę. Parametry Xperii Z3 Tablet Compact: Snapdragon 801, 3 GB RAM-u czy ekran o rozdzielczości 1920 × 1200 pikseli, są dobre, ale przewidywalne, dlatego Sony stawia na poręczność swoich urządzeń, czego przykładem była już Xperia Z2 Tablet. Dopisek Compact w nazwie pomniejszonego modelu nie jest przypadkowy, bo waży on 272 g przy 6,4 mm grubości, dzięki czemu jest wręcz nieprzyzwoicie lekki i wygodny. Oto test najbardziej kompaktowego tabletu na rynku.

więcej »
Aleksander Kiszniewski | 30.09.2014 | 77363 odsłony | 2 komentarze

Sony Xperia Z3 została zaprezentowana w Berlinie podczas targów IFA 2014. Smartfon wyposażono w czterordzeniowy procesor Snapdragon 801, 3 GB RAM, znakomity ekran Full HD o przekątnej długości 5,2 cala, aparat 20,7 MP i akumulator 3100 mAh. Nowy „flagowiec” od poprzedniego właściwie nie różni się niczym szczególnym, chociaż można śmiało powiedzieć, że Z3 jest najlepszą Xperią, jaka dotąd powstała. Oto kompendium wiedzy o niej uzupełnione wynikami testów przeprowadzonych przez PCLab.pl.

więcej »
Publikacji na stronę
1
Aktualności
Firma postawi na zupełnie inny projekt. 33
Obietnica jest, teraz czekamy na jej spełnienie. 34
Świetna wiadomość dla klientów. DRAMeXchange przygotował nowy raport na temat rynku pamięci DRAM. 21
Jest też kompatybilność z Adaptive Sync dla Pascali i Turingów. 38
Alternatywa jest, ale do jej wprowadzenia potrzeba czasu. 102
Tak może wyglądać chip w kolejnym Xboksie lub PS5. 29
Alternatywa jest, ale do jej wprowadzenia potrzeba czasu. 102
Firma postawi na zupełnie inny projekt. 33
Jest też kompatybilność z Adaptive Sync dla Pascali i Turingów. 38
Obietnica jest, teraz czekamy na jej spełnienie. 34
Facebook
Ostatnio komentowane