tagi

Asus Z170 Pro Gaming Aura - specyfikacja

Adrian Kotowski 27.07.2016 19

Asus zaprezentował odświeżoną wersję swojej płyty głównej. Konstrukcja zasadniczo nie różni się zbyt mocno od podstawowego modelu, ale tym razem postawiono głównie na elementy estetyczne. Dopisek Aura oznacza, że otrzymujemy konstrukcję z wieloma podświetlanymi elementami. To jednak nie jedyna nowość, choć trudno powiedzieć, na ile nowe funkcje będą istotne dla użytkowników.

Intel Skylake – wiemy coraz więcej. Zupełnie nowa architektura CPU pojawi się za około rok

Piotr Gontarczyk 14.07.2014 47

W sieci, za sprawą VR-Zone, pojawiły się kolejne informacje na temat nowej generacji platformy procesorowej Intel Skylake-S. Wynika z nich, że układy te pojawią się w drugiej połowie przyszłego roku, wraz z nowymi płytami głównymi, opartymi na układach logiki Intel serii 100. Całkiem niedawno ujawnione zostały różne konfiguracje procesorów "Skylake", a także informacje o tym, że pomiędzy wprowadzeniem na rynek układów "Broadwell" i "Skylake" nie będzie dużego odstępu czasowego i obie serie dla konsumentów dostępne będą w 2015 roku.

Intel "Skylake" - nowe wieści o konfiguracjach eDRAM, kontrolerach pamięci RAM i TDP

Piotr Gontarczyk 30.06.2014 25

W sieci pojawiły się kolejne informacje na temat przygotowywanych przez Intela procesorów "Skylake". Co prawda pewne elementy nowej platformy procesorowej już wyciekły, ale wciąż nie wiemy wszystkiego. Z biegiem czasu nasza wiedza staje się jednak coraz większa. Z ostatnich doniesień dowiadujemy się o różnych wariantach procesorów "Skylake", a przede wszystki o układach "Skylake-S", przeznaczonych dla komputerów stacjonarnych.

Intel "Skylake" i platforma Sky Bay - wiemy coraz więcej

Piotr Gontarczyk 06.06.2014 21

Dopiero co przekazaliśmy kolejne informacje na temat mających pojawić się w drugiej połowie przyszłego roku procesorów Intel "Skylake", a już mamy następną porcję wieści. Wiemy już, że 14-nanometrowe układy "Skylake" powinny pojawić się pomiędzy lipcem a grudniem przyszłego roku i mniej więcej w tym właśnie czasie na rynek trafić mają procesory "Broadwell".