tagi

Menu Start w Windows 9 - pierwsza grafika

Adrian Kotowski 14.07.2014 58

W ostatnich miesiącach bardzo głośno jest o powrocie menu Start do systemu Windows. Microsoft już zapowiedział, że możemy się go spodziewać w kolejnej wersji ich produktu, ale aż do teraz nie wiedzieliśmy, jak może wyglądać. 

Windows 9 – RTM pod koniec października

Piotr Gontarczyk 22.01.2014 65

Znane od lat i wysoko cenione źródło przecieków oprogramowania firmy Microsoft, WZor, zabrało głos w sprawie ostatnich spekulacji na temat systemu operacyjnego Windows 9, który rzekomo miałby pojawić się już w przyszłym roku. Według WZora, zakończenie prac nad tym wydaniem, a więc osiągnięcie statusu RTM (Release to Manufacturing) zostało zaplanowane na dokładnie 21 października bieżącego roku.

Windows 9 Milestone 1 z jądrem w wersji 6.3. Wyciek może być bliski

Piotr Gontarczyk 19.02.2013 26

W ubiegłym roku pojawiła się informacja o tym, że kończąc prace nad systemem operacyjnym Windows 8, Microsoft rusza z nowym projektem. Od razu wydawało się, że jest nim Windows 9, ale mniej więcej w tym samym czasie wypłynęły wieści o projekcie Windows Blue, które wprowadziły trochę zamieszania. Dopiero niedawno udało się ostatecznie oddzielić to, co oddzielić od siebie trzeba.

Windows "Blue" już za kilka miesięcy. Co nowego?

Piotr Gontarczyk 27.12.2012 70

Już w sierpniu pojawiły się doniesienia o tym, że firma Microsoft ruszyła z pracami nad kolejnym wydaniem systemu operacyjnego serii Windows. Projekt ten od długiego czasu znany jest pod nazwą "Blue". Wciąż nie wiadomo czym dokładnie będzie Windows "Blue", ale ostatnie doniesienia mówią o tym, że powinniśmy spodziewać się go już latem przyszłego roku.