Tagi
Publikacji na stronę
1
Piotr Kwiatkowski | 06.12.2017 | 51453 odsłony | 54 komentarze

Kolejne wersje smartfonów LG z serii V miały nas zachwycać swoją solidnością, nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi, bardzo dobrym aparatem oraz zaawansowanym torem audio, który powinien zadowolić nawet bardzo wymagającego słuchacza. Najnowszy model V30 nie jest tu wyjątkiem. Czy pierwsza smartfonowa liga jest w zasięgu nowego flagowca Koreańczyków?

więcej »
Bartosz Czechowicz | 29.03.2017 | 11416 odsłon | 11 komentarzy

LG V30 coraz bliżej. W sieci pojawiły się właśnie nowe informacje na temat nadchodzącego, high-endowego smartfona Koreańczyków. Zdaniem redakcji serwisu Slashleaks urządzenie ma otrzymać nie tylko wydajne podzespoły, ale także dodatkowy ekran oraz podwójny aparat fotograficzny do zdjęć selfie.

więcej »
Adrian Kotowski | 23.03.2017 | 6706 odsłon | 18 komentarzy

Idealne do zapisu materiałów w 4K. Transcend poinformował o przygotowaniu nowej serii kart microSDXC/SDHC o oznaczeniu Ultimate UHS-I U2M. Produkty mają być ciekawym wyborem dla osób, które wymagają dużej pojemności i dobrego transferu danych. Sprzęt ma charakteryzować się wysoką trwałością i niezawodnością. 

więcej »
Łukasz Marek, Robert Graczyk | 06.12.2011 | 726353 odsłony | 116 komentarzy
Nośniki SSD już na dobre zadomowiły się w stacjonarnych pecetach i notebookach i chyba mało kto wyobraża sobie (żeby nie powiedzieć: nikt) powrót od SSD do ślamazarnego HDD. Nowa technika rozwija się bardzo szybko, więc cały czas znajdują się nabywcy, zarówno ci, którzy szukają czegoś do nowego zestawu, jak i starzy wyjadacze, którzy chcą spróbować czegoś nowego. Oto test, który przybliży Wam obecny kształt rynku nośników z pamięcią flash. więcej »
Piotr Gontarczyk | 08.05.2009 | 7486 odsłon | 3 komentarze

Firma Transcend wprowadziła na rynek pamięć flash V30 o pojemności 8 GB, do której zostało dołączone oprogramowanie do zarządzania informacjami pochodzącymi z Internetu.

Pendrive V30 cechuje się niewielkimi rozmiarami (60 mm x 16,5 mm x 8,1 mm), które czynią go poręcznym urządzeniem do magazynowania i przenoszenia danych.

Do V30 dołączono oprogramowanie eSobi, które czyni Internet prostszym i wydajniejszym źródłem informacji. Pozwala na wyszukiwanie potrzebnych użytkownikowi treści pochodzących z kanałów RSS oraz korzystanie z wielu wyszukiwarek jednocześnie od razu po podłączeniu urządzenia do komputera.

W ten sposób V30 z eSobi rozwiązuje problemy z nadmiarem nieużytecznych informacji, skracając czas dotarcia do poszukiwanej wiadomości. Ponadto aplikacja zawiera narzędzie do stworzenia własnego archiwum. Można w nim przechowywać znalezione informacje oraz tworzyć w odniesieniu do nich notatki. Archiwum umożliwia także dzielenie się informacjami z innymi. Atutem oprogramowania jest prosty i czytelny interfejs.

Sugerowana cena pamięci flash V30 o pojemności 8 GB wynosi 79 zł. Urządzenie jest objęte dożywotnią gwarancją producenta. 

więcej »
Publikacji na stronę
1
Aktualności
Ograniczenia, blokady nowego systemu. 32
Przymiarki do stworzenia własnej karty graficznej. 32
Trzeba się jednak pospieszyć. Microsoft obchodzi właśnie 5-lecie marki Surface Pro. 25
Chyba mało kto lubi gluty. 55
Pokazujemy siedem obudów, które można znaleźć w polskich sklepach. 45
Wyższy zegar to i wyższa wydajność. 37
Firma kazała nam naprawdę długo czekać. 10
Microsoft wszedł w lata dziewięćdziesiąte ubiegłego wieku.  26
Wentylatorom wstęp wzbroniony. 14
Układom Intel Gemini Lake szykują się konkurenci. 5
Ograniczenia, blokady nowego systemu. 32
Duża popularność najnowszej wersji oprogramowania od The Document Foundation. 29
Microsoft wszedł w lata dziewięćdziesiąte ubiegłego wieku.  26
Windows Store znów zawodzi. Microsoft wybitnie nie ma szczęścia do premier swoich pecetowych gier. 26
Seria gier nie ma ostatnio zbyt dobrej passy. 19
Firma Dell EMC rozpoczęła sprzedaż serwerów PowerEdge z procesorami AMD Epyc. 11
Facebook
Ostatnio komentowane