tagi

Humble Bandai Namco Bundle 3 - Tekken 7, Project Cars i inne świetne gry dostępne za niewielkie pieniądze

Adrian Kotowski 02.04.2019 12

Paczka wypełniona hitami. Humble Bundle wspólnie z firmą Bandai Namco zaprezentowało dzisiaj pakiet Humble Bandai Namco Bundle 3, w którym znajdziemy zestaw naprawdę świetnych gier japońskiego wydawcy. Wrażenie robi już pierwszy z czterech dostępnych progów, w którym umieszczono świetną platformówkę Enslaved: Odyssey to the West. Osoby lubiące bijatyki powinny natomiast pomyśleć o nabyciu całego zestawu, bo w ostatnim progu znajdziemy Tekkena 7.

Soulcalibur VI - wymagania sprzętowe wersji PC

Adrian Kotowski 24.08.2018 24

No jasne, że z Denuvo. Nie mogło być zresztą inaczej, skoro grę wydaje Bandai Namco. Firma podała właśnie wymagania sprzętowe swojej nadchodzącej produkcji Soulcalibur VI. Te nie są raczej wysokie i jeśli Tekken 7 działał na Waszych komputerach dobrze, to z nowym Soulcaliburem nie będzie żadnych problemów.

Tekken 7 - data premiery i wymagania wersji PC

Adrian Kotowski 24.01.2017 15

Produkcja ze słynnej serii zagości na komputerach na początku czerwca. Bandai Namco ujawniło w końcu oficjalną datę wprowadzenia do sprzedaż gry Tekken 7. Deweloperzy podzielili się też wymaganiami sprzętowymi wersji pecetowej, które na szczęście nie są zbyt wysokie. Przedstawiciele firmy podają jednak, że niektóre dane, szczególnie te dotyczące specyfikacji zalecanej, mogą się jeszcze zmienić.

Tekken 7 - materiał z rozgrywką z wersji PC

Adrian Kotowski 22.08.2016 20

Film w 4K i 60 kl./s. Nvidia opublikowała w sieci pierwszy materiał z rozgrywką z gry Tekken 7 pochodzący z pecetowej edycji tej produkcji. Udostępniono też wywiad z Katsuhiro Haradą przygotowany przez Nvidia Gaming Network (NGN), w którym poruszono kilka kwestii związanych z wersją tytułu dla komputerów osobistych.

Tekken 7 oficjalnie także na PC

Adrian Kotowski 14.06.2016 12

Seria gier znana z konsol i automatów w końcu zagości na PC. Bandai Namco oficjalnie potwierdziło, że Tekken 7 zadebiutuje na komputerach osobistych. Takie plotki krążyły w sieci już od dawna, a twórcy co jakiś czas dawali do zrozumienia, że myślą też o innych platformach niż PS4. Okazało się, że nie będzie w tym przypadku nawet konsolowej wyłączności, bo produkcja ma być dostępna także na Xbox One.

Tekken 7 może zadebiutować także na PC i konsoli Xbox One

Adrian Kotowski 30.05.2016 6

Wygląda na to, że plotki na temat wydania na PC gry Tekken 7 mogą być prawdziwe i produkcja nie będzie jednak tytułem przeznaczonym tylko na konsolę PS4. Tak wynikać ma przynajmniej z informacji, jakie rzekomo zostały podane na prezentacji firmy Bandai Namco na MCM London Comic Con. Wiadomość przekazał jeden z użytkowników Twittera, który brał w niej udział.

Tekken 7 może pojawić się na PC

Adrian Kotowski 23.03.2016 10

Bandai Namco przygotowało nową ankietę, która sugeruje, że Tekken 7 może zadebiutować także w wersji na PC. Nie jest to pierwsza tego typu informacja. Już w 2014 roku w sieci pojawiły się plotki mówiące o wersji dla komputerów osobistych. Co więcej, także ostatnie ruchy wydawcy sugerują, że pecetowa edycja jest bardzo prawdopodobna, bo Japończycy coraz chętniej udostępniają na komputerach swoje produkcje.

Tekken 7 zapowiedziany. Możliwa konwersja na PC

Adrian Kotowski 14.07.2014 16

Tekken to kultowa seria bijatyk przez lata związana tylko i wyłącznie z konsolami i automatami do gier. Ostatnia część debiutowała na PS3 i X360 w październiku 2009 roku i aż do teraz nie doczekaliśmy się zapowiedzi pełnoprawnej kontynuacji. Na szczęście to się zmieniło z chwilą udostępnienia w sieci nowego trailera siódmej już części Tekkena.