Tagi
Publikacji na stronę
1
Piotr Gontarczyk | 07.02.2018 | 11607 odsłon | 69 komentarzy

Pomału żegnamy srebrne krążki. Płyty kompaktowe są w odwrocie już od ładnych kilku lat. Coraz więcej laptopów nie ma już napędów optycznych, a i w komputerach stacjonarnych już nie zawsze są obecne. Muzyka już niemal na dobre przeniosła się z fizycznych nośników na dystrybucję cyfrową. Podobnie dzieje się też w przypadku filmów, ale też gier i oprogramowania.

więcej »
Piotr Bulski | 21.11.2007 | 1818 odsłon | 4 komentarze
Target postanowia sprawdzić online, jak dobrze będzie sprzedawać się w internecie używana elektronika. Jedna z największych amerykańskich sieci sprzedaży z siedzibą w Minneapolis uruchomiła na swoich stronach internetowych usługę pozwalającą kupować używany sprzęt. Jak twierdzi sam sprzedawca, dzięki nowej ofercie, klienci odwiedzający serwis w sieci mogą kupić używane odtwarzacze iPod, konsole do gier wideo oraz telewizory.

O ile rezultaty pilotażowego programu okazały się dla firmy zachęcające, nie jest wiadome czy Target zdecyduje się kontynuować to przedsięwzięcie.

Testy rozpoczęły się około miesiąc temu. To efekt pojawiania się w sklepie zwrotów elektroniki w nieskazitelnym stanie. Sprzęt przed ponowną sprzedażą jest, informuje sprzedawca, sprawdzany, bądź to przez autoryzowaną przez jego producenta firmę lub za pośrednictwem sieci Target.

Agencja Reuters wspomina, że o ile w ofercie używanej elektroniki rzeczywiście można znaleźć używane odtwarzacze iPod oraz płaskie ekrany telewizyjne, zabrakło tam konsol. Czyżby graczom trudniej było rozstać się ze swoim sprzętem? ;)

więcej »
Tagi: target
Publikacji na stronę
1
Aktualności
Facebook
Ostatnio komentowane