Tagi
Publikacji na stronę
1
Adam Szymański | 15.02.2015 | 13060 odsłon | 15 komentarzy

Smartfon UMi Zero został zaprezentowany już w październiku zeszłego roku, ale dopiero teraz trafił do oficjalnej polskiej dystrybucji. Jest to bardzo rzadko spotykane w przypadku chińskich smartfonów, ponieważ zazwyczaj nie opuszczają one swojego rodzimego kraju, więc premiera nowego urządzenia zaskoczyła wiele osób. Warto zwrócić uwagę na ten model, bo oprócz dobrego stosunku wydajności do ceny oferuje on również nietuzinkowy wygląd.

więcej »
Marek Stenzel | 19.09.2013 | 15635 odsłon | 22 komentarze

Firma BlackBerry w stolicy Malezji, Kuala Lumpur zaprezentowała nowy, wysokobudżetowy smartfon Z30. Składa się on z 5-calowego wyświetlacza SuperAMOLED o rozdzielczości 1280x720, układu SoC Snapdragon S4 Pro z dwurdzeniowym procesorem Krait o taktowaniu 1,7 GHz i GPU Adreno 320 (wspierającym standard OpenGL ES 3.0) oraz 2 GB pamięci RAM, wystarczającej do uruchomienia systemu BlackBerry 10.2 i wszelkich aplikacji. Smartfon wyposażono w 16 GB pamięci wewnętrznej, rozszerzalnej za pomocą kart microSD.

więcej »
Piotr Gontarczyk | 22.01.2013 | 70878 odsłon | 54 komentarze

Całkiem niedawno w sieci pojawiło się pierwsze zdjęcie nowego smartfona firmy Samsung, należącego do serii Galaxy S. Mowa oczywiście o następcy Galaxy S III, a więc "czwórce". Do tej pory jednak, oprócz wyglądu, nic nie było wiadome na temat specyfikacji technicznej - oczywiście oprócz tych elementów, które można po prostu przyjąć za oczywiste.

więcej »
Publikacji na stronę
1
Aktualności
Szukamy osoby do pracy w laboratorium redakcyjnym. 123
Dobra wiadomość dla osób, które chcą kupić hybrydowego laptopa Microsoftu. 10
Niedrogi sprzęt do domu i pracy. W portfolio marki Prestigio pojawił się nowy notebook Smartbook 133S. 8
Samodzielnie ucząca się SI ma stać się standardem w grach. 22
To najdroższy smartfon w portfolio południowokoreańskiego producenta. 6
Nasze procesory są "epyckie." Na targach Cloudfest odbywają się prezentacje, zapowiedzi oraz konferencje prasowe związane z całą branżą usług chmurowych, w tym także sprzętu. 36
To może być bardzo drogie "ups!". 73
Szukamy osoby do pracy w laboratorium redakcyjnym. 123
Amerykanie i Rosjanie największymi piratami. 34
Trochę taniej niż u konkurencji, ale wciąż trudno mówić o atrakcyjnych cenach. 16
Posiadacze GeForce’ów mogą zacierać ręce. 34
Facebook
Ostatnio komentowane