tagi
37

Star Wars Battlefront - wymagania sprzętowe

Bartosz Woldański 06.10.2015

Poznali¶my wymagania sprzętowe Star Wars Battlefront. Firma Electronic Arts ujawniła je tuż przed startem otwartych beta testów, więc na dniach przekonamy się, jak teoria przekłada się na praktykę. O ile minimalna specyfikacja komputera potrzebna do udĽwignięcia strzelaniny sieciowej EA DICE nie jest wygórowana, o tyle tego samego nie można napisać o zalecanej. Intel i5-6600, 16 GB RAM-u i GeForce GTX 970 jako rekomendowane!

9

Star Wars Battlefront - tryb Fighter Squadron w akcji

Bartosz Woldański 05.08.2015

Star Wars Battlefront zaoferuje także walkę w przestworzach. Jednym z kilku trybów ma być Fighter Squadron (Eskadra), który pozwoli na rozegranie efektownych potyczek w powietrzu m.in. za sterami samego Sokoła Millennium! Maksymalnie w tym module rozgrywki weĽmie udział 20 graczy. Zgodnie z zapowiedzi±, EA zaprezentowała na swojej konferencji w ramach targów gamescom 2015 gameplay z tego trybu.

18

Star Wars Battlefront na pierwszym gameplayu!

Bartosz Woldański 16.06.2015

Zgodnie z zapowiedzi±, na konferencji EA w ramach E3 2015 zobaczyli¶my w akcji Star Wars Battlefront! Tak, jak studio EA DICE rzekło przed targami, tak też się stało: ujrzeli¶my rozgrywkę na ¶nieżnej planecie Hoth, na której rebelianci musz± powstrzymać siły Imperium i samego Dartha Vadera. Na pierwszy rzut oka Star Wars Battlefront wygl±da jak Battlefield 4, tylko ubrany w nowe, gwiezdnowojenne szaty. Rezultat oczekiwany, więc nie ma mowy o żadnym rozczarowaniu, chociaż, z drugiej strony, pod wielkim wrażeniem też nie jeste¶my.