tagi

Red Dead Redemption może wyjść na PC przed GTA V

Bartosz Woldański 12.05.2014 34

Od premiery Red Dead Redemption minęło już tak wiele czasu, że pecetowcy stracili jakąkolwiek nadzieję na konwersję. Możliwe, że jeszcze nie wszystko stracone. Po bardzo długiej ciszy w tym temacie… pojawiły się niespodziewanie nowe przesłanki na temat ewentualnego wydania gry na PC. Na oficjalnej stronie internetowej firmy Microsoft można bowiem znaleźć zapis o kompatybilności Red Dead Redemption z systemami operacyjnymi Windows 7, Windows 8 i Windows 8.1. Przypadek czy może jednak jest coś na rzeczy?

GTA V nie zostanie wydane na PC, póki „poziom jakości nie spełni oczekiwań naszych i graczy”

Bartosz Woldański 07.02.2014 72

John R Diaz, projektant z firmy Rockstar Games, taką wypowiedź zamieścił na swoim oficjalnym profilu Twitter. Co więcej, zasugerował, że być może gra zawita nie tylko na PC, ale też na Maca. Jego słowa zostały już usunięte, ale bacznym oczom fanów śledzących każdy ruch twórców GTA V nic nie umknie. Rockstar nie musi spieszyć się z wydaniem gry na PC czy konsole nowej generacji – wersje na PlayStation 3 i Xboksa 360 biją wszelkie rekordy sprzedaży.

GTA V na PC zostanie zapowiedziane… jutro? Premiera 12 marca 2014 roku

Bartosz Woldański 23.12.2013 60

Tak sugeruje odpowiedź pomocy technicznej niemieckiego oddziału sieci Amazon. To może jednak być tylko zwykła podpucha, tym bardziej że jutrzejsza zapowiedź komputerowej wersji GTA V jest wręcz nieprawdopodobna. Z kolei podana data wydania gry zgadza się z wcześniejszymi doniesieniami.

GTA V na PC w pierwszym kwartale 2014 roku?

Bartosz Woldański 11.10.2013 21

Anonimowe źródła serwisu Eurogamer donoszą, że premiera pecetowej wersji Grand Theft Auto V odbędzie się w pierwszym kwartale 2014 roku. Zgadzałoby się to z naszą, opublikowaną na początku bieżącego miesiąca, analizą, według której gra być może zostanie jeszcze w tym roku ogłoszona na komputery osobiste, a wydana kilka miesięcy później.