tagi

Facebook szykuje ponoć Slingshot, czyli odpowiedź na Snapchat

Bartosz Woldański 19.05.2014 5

Facebook nie dał rady kupić Snapchat, to podobno przymierza się do uruchomienia własnej aplikacji stworzonej na podobieństwo wspomnianego komunikatora. Czy amerykańskiemu gigantowi uda się zagrozić pozycji popularnego programu przeznaczonego na urządzenia mobilne? Na pewno nie będzie łatwo.

Biały Xbox One wystawiony na aukcji za 2700 dolarów

Adrian Kotowski 24.03.2014 29

Jeśli ktoś z Was jest fanem konsoli Microsoftu, ma za dużo pieniędzy i przy okazji mieszka w Stanach Zjednoczonych ma właśnie niepowtarzalną okazję, by zakupić biały model Xboxa One. Sprzęt kosztuje "jedyne" 2700 dolarów, o 2200 dolarów więcej niż standardowa, czarna wersja.

HTC pracuje nad tabletem Google Nexus 8.9

Adrian Kotowski 24.03.2014 5

Plotek na temat flagowego tabletu wyszukiwarkowego giganta ciąg dalszy. Według niepotwierdzonych informacji sprzęt miałby zostać stworzony przez firmę HTC i oferować m.in. ekran o rozdzielczości wyższej niż 2K.

Google Nexus 8 w kwietniu, a kolejny Nexus 10 w wykonaniu HTC?

Bartosz Woldański 10.02.2014 5

W ostatnich miesiącach zdecydowanie więcej mówiło się o smartfonie Nexus niż kolejnych tabletach – po premierze Nexusa 5 zaczyna się to zmieniać. Co czeka nas w najbliższych miesiącach? Według najnowszych doniesień tajwański producent HTC zajmie się produkcją 10-calowej wersji tabletu Google, a jeszcze wcześniej mielibyśmy ujrzeć na półkach sklepowych Nexusa 8.

Xbox One za 399 dolarów jednak nie wyjdzie

Bartosz Woldański 03.02.2014 13

Tak przynajmniej twierdzi szef oddziału zajmującego się urządzeniami w firmie Microsoft. Aaron Greenberg, bo o nim mowa, odniósł się do wycieku plotek sprzed ubiegłego tygodnia, w którym była mowa, że przed końcem 2014 roku ujrzymy w sklepach tańszego, ale nieco okrojonego Xboksa One, kosztującego tyle, co konkurencyjne PlayStation 4.

Xbox One może zadebiutować w Polsce w październiku – plany firmy Microsoft

Bartosz Woldański 30.01.2014 49

Pojawiły się nowe, prawdopodobne doniesienia dotyczące nie tylko premiery konsoli Xbox One w Polsce, ale także innych planów Microsoftu. W tym związanych zarówno z samym sprzętem, jak i nadchodzącymi grami. Co powiecie na większy dysk twardy, brak napędu Blu-ray i białe wydanie konsoli?

Apple opracowuje iPhone z zakrzywionym ekranem?

Bartosz Woldański 12.11.2013 35

Wygląda na to, że firma kroczy ścieżką LG i Samsunga. Jak informują anonimowe źródła związane blisko z planami Apple’a, w produkcji znajdują się dwa smartfony, które miałyby cechować się – podobnie jak LG G Flex i Samsung Galaxy Round – zakrzywionym ekranem.