tagi
72

GTA V nie zostanie wydane na PC, póki „poziom jakości nie spełni oczekiwań naszych i graczy”

Bartosz Woldański 07.02.2014

John R Diaz, projektant z firmy Rockstar Games, taką wypowiedź zamieścił na swoim oficjalnym profilu Twitter. Co więcej, zasugerował, że być może gra zawita nie tylko na PC, ale też na Maca. Jego słowa zostały już usunięte, ale bacznym oczom fanów śledzących każdy ruch twórców GTA V nic nie umknie. Rockstar nie musi spieszyć się z wydaniem gry na PC czy konsole nowej generacji – wersje na PlayStation 3 i Xboksa 360 biją wszelkie rekordy sprzedaży.

60

GTA V na PC zostanie zapowiedziane… jutro? Premiera 12 marca 2014 roku

Bartosz Woldański 23.12.2013

Tak sugeruje odpowiedź pomocy technicznej niemieckiego oddziału sieci Amazon. To może jednak być tylko zwykła podpucha, tym bardziej że jutrzejsza zapowiedź komputerowej wersji GTA V jest wręcz nieprawdopodobna. Z kolei podana data wydania gry zgadza się z wcześniejszymi doniesieniami.

21

GTA V na PC w pierwszym kwartale 2014 roku?

Bartosz Woldański 11.10.2013

Anonimowe źródła serwisu Eurogamer donoszą, że premiera pecetowej wersji Grand Theft Auto V odbędzie się w pierwszym kwartale 2014 roku. Zgadzałoby się to z naszą, opublikowaną na początku bieżącego miesiąca, analizą, według której gra być może zostanie jeszcze w tym roku ogłoszona na komputery osobiste, a wydana kilka miesięcy później.