Tagi
Publikacji na stronę
1
Bartosz Woldański | 14.06.2016 | 6391 odsłon | 7 komentarzy

Poznaliśmy wreszcie datę premiery gry South Park: The Fractured But Whole. Będzie to bezpośrednia kontynuacja poprzedniej części, South Park: The Stick of Truth (Kijek Prawdy) od studia Obsidian Entertainment. Data została ujawniona podczas konferencji Ubisoftu na targach E3 2016. Zobaczyliśmy również kolejny zwiastun i fragmenty rozgrywki. 

więcej »
Bartosz Woldański | 07.02.2014 | 15172 odsłony | 11 komentarzy

Cartman śmieje się do rozpuku na widok wymagań sprzętowych pecetowej wersji South Park: The Stick of Truth. Do premiery gry pozostał równy miesiąc – jaki komputer będzie potrzebny, by udźwignąć grę rozgrywającą się w uniwersum kontrowersyjnego serialu animowanego? Bez obaw, tak jak przewidywaliśmy, wymagania sprzętowe są bardzo niskie, a co za tym idzie – posiadacze słabych pecetów również wyruszą razem z Cartmanem i spółką na przygodę niepozbawioną humoru charakterystycznego dla serialowego oryginału.

więcej »
Bartosz Woldański | 04.11.2013 | 5302 odsłony | 5 komentarzy

„Erpegowa” adaptacja animowanego serialu dla dorosłych zalicza kolejną obsuwę i zadebiutuje dopiero w pierwszym kwartale 2014 roku. Coraz trudniej zliczyć, ile już tych opóźnień się doczekaliśmy. Niestety, jest to kolejne, po Watch_Dogs, przesunięcie premiery ważnego tytułu, który miał wyjść w najbliższych tygodniach, lecz ukaże się dopiero za kilka miesięcy.

więcej »
Bartosz Woldański | 26.09.2013 | 7236 odsłon | 9 komentarzy

A przynajmniej tego nie ujawniono – Ubisoft prawdopodobnie w przypadku kolejnej gry opóźni premierę wersji na komputery osobiste. Taki los spotkał niedawno Assassin’s Creed IV: Black Flag, a teraz wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że nie inaczej będzie z cRPG-ową adaptacją kontrowersyjnego serialu zatytułowanego South Park.

więcej »
Piotr Bulski | 25.03.2008 | 5525 odsłon | 23 komentarze
Fani animowanego serialu, przy którym "więdną uszy" nie muszą już kupować płyt DVD. Wystarczy, że posiadają komputer podłączony do sieci. Dzięki niemu mogą obejrzeć każdy z odcinków serialu w sieci i za darmo. Nowa strona pozwala odtworzyć dowolnie wybrany odcinek z każdego z "sezonów" serii. Poza filmami, strona South Park Studios pozwala też m.in. stworzyć własnego avatara w stylu "South Park", a w gamie innych interaktywnych treści można znaleźć także niewielkie gry.

Filmy nie są zupełnie za darmo, bo podczas projekcji trzeba liczyć się z koniecznością obejrzenia krótkich bloków reklamowych. To chyba jednak niewiele za dostęp do pełnej biblioteki "South Park" w tym najnowszych odcinków tej popularnej serii.

Mimo iż serwis DailyTech wspomina, że beta wersja serwisu jest dostępna jedynie w Stanach Zjednoczonych, z odtworzeniem materiałów zawartych na stronie nie mieliśmy najmniejszego kłopotu. Zainteresowani znajdą serwis w tym miejscu.

więcej »
Piotr Bulski | 01.12.2007 | 2823 odsłony | 12 komentarzy
Bardzo popularny, obrazoburczy i naszpikowany "słownictwem" animowany serial telewizji MTV trafi do internetu. MTV Networks planuje zaoferować go internautom za darmo już w przyszłym roku. Agencja Reuters wspomina, że decyzja o przeniesieniu serialu w świat internetu i poszukiwanie tam nowych widzów było poprzedzone podobną akcją związaną z udostępnieniem w sieci z sukcesem innego programu. "The Daily Show", z darmowym dostępem do bogatego archiwum programów, pozwolił zwiększyć oglądalność tradycyjnej telewizji i przetarł szlak dla kolejnych tego typu inicjatyw ze strony MTV Networks.

Agencja pisze o kolejnych materiałach firmy, które mogą pokazać się w sieci. O szczegółach jednak przedstawiciele MTV jak na razie się nie wypowiadają.

Najnowsze działania to przejaw większego zainteresowania firm wiązanych niegdyś z telewizją nowymi mediami elektronicznymi. Marka MTV obecna jest nie tylko w sieci, ale i w telefonach komórkowych (w Japonii działa nawet sieć społecznościowa myMTV). Firma eksploruje też takie regiony rozrywki jak gry komputerowe. W minionym tygodniu wydano grę muzyczną "Rock Band", konkurującą z popularnym produktem Activision, "Guitar Hero".

więcej »
Publikacji na stronę
1
Aktualności
Nowy flagowiec z rodziny Mi może pozamiatać konkurencję. 12
Czyżby jednak nie było tak dobrze, jak myśleliśmy? 64
Będzie też wersja Explore Edition. 12
Po co dziś kupować wersję pudełkową jakiejś gry? Powody mogą być dwa. 79
Portugalia w jednym szeregu z Włochami i Rosją. 26
Czasem porzucenie Steama jest po prostu opłacalne. 43
Facebook
Ostatnio komentowane