tagi

Nokia Lumia 530 - następca Lumii 520 oficjalnie zaprezentowany

Bartosz Woldański 23.07.2014 22

Seria smartfonów Lumia powiększyła się właśnie o nowy model – Nokia Lumia 530. Jest to następca cieszącego się stosunkowo dużą popularnością modelu Lumia 520, który mimo swoich wad kusił całkiem dobrym wykonaniem, nie najgorszą specyfikację techniczną, ale zwłaszcza niewygórowaną ceną. Czy te wszystkie cechy zachował ujawniony oficjalnie przez koncern Microsoft smartfon?

NEO M1 – chiński smartfon z Windows Phone 8.1

Adrian Kotowski 07.04.2014 5

Microsoft otworzył się wreszcie na producentów sprzęt znosząc opłaty licencyjne na swój system dla smartfonów i niewielkich tabletów. Efekty tego posunięcia zaczynają być widoczne. Już niedługo na rynku spodziewany jest wysyp "chińczyków" z WP8.1, a jednym z nich jest konstrukcja NEO M1.

LG Swift L3 E400 – krótki test jednego z najtańszych smartfonów

Mieszko Krzykowski 12.06.2012 38
Featurephone to wymierający gatunek, od pewnego czasu wypierany przez smartfony. Spowodowało to, że niegdyś popularne telefony dotykowe zostały zepchnięte na najniższą półkę, ale teraz nawet tam nie mogą się czuć zbyt pewnie, bo powstają coraz tańsze urządzenia z Androidem, które dają coraz mniej powodów do narzekania. Jednym z nich jest LG Swift L3, który obiecuje pełną funkcjonalność smartfona w cenie poniżej 500 zł, co czyni go jedną z najtańszych propozycji.