tagi

Nokia Lumia 530 - następca Lumii 520 oficjalnie zaprezentowany

Bartosz Woldański 23.07.2014 22

Seria smartfonów Lumia powiększyła się właśnie o nowy model – Nokia Lumia 530. Jest to następca cieszącego się stosunkowo dużą popularnością modelu Lumia 520, który mimo swoich wad kusił całkiem dobrym wykonaniem, nie najgorszą specyfikację techniczną, ale zwłaszcza niewygórowaną ceną. Czy te wszystkie cechy zachował ujawniony oficjalnie przez koncern Microsoft smartfon?

YotaPhone, dwuekranowy smartfon, nowej generacji jeszcze w tym roku

Bartosz Woldański 25.02.2014 15

Dwa ekrany i elegancka obudowa? I do tego niezgorsze parametry. Czyżby przepis na sukces? Rosyjski producent postanowił udoskonalić swojego smartfona YotaPhone. Nie tylko doczekamy się lepszej specyfikacji technicznej, ale również metamorfozę przejdzie obudowa, który różni się diametralnie od tej zaprezentowanej w pierwszym, dwuekranowym urządzeniu mało znanej firmy Yota Devices.

Asus PadFone Mini oficjalnie – premiera, specyfikacja i cena

Bartosz Woldański 11.12.2013 5

Firma Asus oficjalnie zapowiedziała na Tajwanie nową wersję urządzenia będącego połączeniem smartfona i tabletu – Asus PadFone Mini. Tym samym otrzymaliśmy potwierdzenie ostatnich nieoficjalnych doniesień dotyczących specyfikacji technicznej tej hybrydy.