tagi

Sony Xperia Tablet Z2 cieńszy niż iPad Air? Wyciekła specyfikacja

Bartosz Woldański 18.02.2014 9

Na tydzień przed targami Mobile World Congress wyciekła do sieci specyfikacja techniczna Sony Xperia Tablet Z2, nad którym japoński koncern pracuje od dłuższego czasu. O tym, że Sony zamierza zaprezentować co najmniej kilka nowych „zabawek” na MWC 2014 w Barcelonie, wiemy od połowy lutego, ponieważ wtedy oficjalnie zapowiedziano specjalną konferencję w ramach wspomnianego wydarzenia. Tablet o nazwie kodowej Sony Castor ma być jednym z tych urządzeń.

LG G Pro 2 – premiera jednak przed MWC 2014, zdjęcia i częściowo potwierdzona specyfikacja

Bartosz Woldański 07.02.2014 15

W oczekiwaniu na LG G3 południowokoreański producent zamierza wydać phablet LG G Pro 2. Drugi z wymienionych modeli został oficjalnie potwierdzony pod koniec ubiegłego miesiąca – być może premiera urządzenia odbędzie się jeszcze przed targami MWC 2014 w Barcelonie. Specyfikacja techniczna została już częściowo ujawniona, a wygląda na to, że pozostałe parametry, o których mówi się w sferze plotek, zostaną zdradzone wcześniej, niż sądziliśmy.

Szczegóły konferencji Google

Bartosz Wojnicki 22.10.2012 9

Trzeba przyznać, że kolejne 8 dni zapowiadają się ciekawie. 23 października odbędzie się konferencja Apple, gdzie najprawdopodobniej zostanie zaprezentowany iPad Mini. 26 października premiera Windows 8. Jakby komuś było mało, to 29 października (w tym samym dniu Microsoft organizuje wydarzenie poświęcone Windows Phone 8) odbędzie się konferencja Google. Co zobaczymy tam?