tagi

Lumia 650 pojawi się 1 lutego. To koniec serii?

Piotr Gontarczyk 18.01.2016 20

Microsoft Lumia 650 w przeciekach i plotkach pojawia się już od dłuższego czasu. Istnienie tego urządzenia jednak jest pewne i potwierdzone, choć do tej pory nieznany był termin jego rynkowego debiutu. Z najnowszych doniesień wynika, że Lumia 650 oficjalnie zostanie zaprezentowana 1 lutego.

Sharp Aquos Crystal - smartfon z bardzo cienkimi ramkami wyświetlacza

Adrian Kotowski 20.08.2014 20

Wielu producentów smartfonów chwali się cienkimi ramkami ekranu, ale naprawdę niewiele firm może w tym aspekcie konkurować z nową konstrukcją Sharpa. Japoński gigant znany w Polsce przede wszystkim dzięki swoim telewizorom zaprezentował praktycznie bezramkowy smartfon Aquos Crystal.

Amazon Fire Phone - pierwszy smartfon handlowego giganta

Piotr Gontarczyk 18.06.2014 13

Od dziś Amazon nie jest już tylko sprzedawcą smartfonów, bo prezentując Amazon Fire Phone, firma stała się producentem. Zgodnie z przewidywaniami szef Amazona, Jeff Bezos, oficjalnie zaprezentował pierwszy smartfon tej marki, który od 25 lipca dostępny będzie wyłącznie u operatora AT&T, w cenie 199 dolarów, przy zakupie z abonamentem na dwa lata. W sprzedaży bez abonamentów urządzenie wycenione będzie na kwotę 649 dolarów. Już na pierwszy rzut oka widać, że Fire Phone to najbardziej ambitny projekt firmy Amazon.

HTC M8 mini, czyli następca HTC One w skromniejszym wydaniu

Bartosz Woldański 10.02.2014 17

Choć wciąż czekamy na oficjalne potwierdzenie następcy modelu HTC One, HTC M8, to w sieci pojawiły się już doniesienia o wersji „miniaturowej” tego smartfona. Zaskoczenie? Poza tym po raz kolejny doczekaliśmy się wycieku zdjęć rzekomo prezentujących flagowe urządzenie tajwańskiego producenta.

Flagowy smartfon Nokii być może z superorganicznym ekranem

Eryk Napierała 24.08.2010 43
Dotychczas ekrany (AM)OLED kojarzyły się jedynie z urządzeniami przenośnymi Samsunga, jednak jak widać nie tylko Koreańczycy poznali się na tej technologii. Z mroźnej Finlandii przywędrował do Chin i tam został przyłapany najnowszy smartfon Nokii – N9. Multi-dotykowy ekran, prawdopodobnie panel OLED, uzupełniany ma być w nim przez klawiaturę QWERTY, a wszystko mieścić się ma w aluminiowej obudowie i pracować pod kontrolą systemu MeeGo. Szykuje się telefon-marzenie?