tagi

Lumia 650 pojawi się 1 lutego. To koniec serii?

Piotr Gontarczyk 18.01.2016 20

Microsoft Lumia 650 w przeciekach i plotkach pojawia się już od dłuższego czasu. Istnienie tego urządzenia jednak jest pewne i potwierdzone, choć do tej pory nieznany był termin jego rynkowego debiutu. Z najnowszych doniesień wynika, że Lumia 650 oficjalnie zostanie zaprezentowana 1 lutego.

Xiaomi Mi 4c - znamy cenę

Piotr Gontarczyk 23.09.2015 13

Chińska firma Xiaomi oficjalnie powiększyła swoją ofertę o nowy model smartfona, o nazwie Mi 4c. Nowe urządzenie co prawda nie należy do kategorii flagowców, ale za całkiem rozsądną cenę oferuję przyzwoitą specyfikację. Wiemy już, że Mi 4c oferowany jest w dwóch wersjach, które różnią się pojemnością pamięci RAM oraz flash.

Samsung SM-G510F z 64-bitowym procesorem

Piotr Gontarczyk 20.06.2014 11

W bazie wyników programu GFXBench 3.0 odnaleziono interesujący wpis, wskazujący na istnienie smartfona Samsunga, wyposażonego w 64-bitowy procesor. Dokładnie chodzi o model oznaczony symbolem SM-G510F, w którym zastosowano układ SoC (System-on-a-Chip) Qualcomm Snapdragon 410, a więc niskobudżetową konstrukcję, oficjalnie zapowiedzian jeszcze w ubiegłym roku.

LG G3 na oficjalnych zdjęciach

Piotr Gontarczyk 17.05.2014 21

Na początku maja poajwiły się pierwsze wycieki zdjęć nowego smartfona G3 firmy LG, a teraz możemy podziwiać to samo urządzenie, ale na dobrej jakości materiałach prasowych. Do tej pory mieliśmy pewność, że producent białą wersję kolorystyczną, a obecnie mamy potwierdzenie, że pojawiją się też dwie inne - złota oraz czarna.

LG G3 już 27 maja?

Piotr Gontarczyk 30.04.2014 13

Firma LG oficjalnie rozesłała zaproszenie na specjalne wydarzenie medialne, zaplanowane na 27 maja, w trakcie którego ma zaprezentować swój najnowszy model flagowego smartfona, którym najprawdopodobniej będzie LG G3. Do tej pory pojawiały się już pewne przecieki na temat tego urządzenia, ale do tej pory nie mieliśmy okazji zobaczyć jakiegokolwiek zdjęcia nowego produktu, z wyjątkiem fragmentu tylnej części obudowy, ujawnionej przez znane źródło przecieków, a więc evleaks.

OnePlus One - pierwsze zdjęcia "smartfona doskonałego"

Adam Szymański 20.04.2014 23

Zaledwie dwa dni temu informowaliśmy o ambitnych planach firmy OnePlus, dotyczących wprowadzenia do sprzedaży smartfona, bijącego specyfikacja techniczną flagowce innych producentów, przy tym będącego od nich tańszym. Wtedy jedyną niewiadomą pozostawał wygląd nowego urządzenia. Dziś zostały udostępnione jego pierwsze zdjęcia.

OnePlus One - smartfon doskonały za mniej niż 350 euro?

Piotr Gontarczyk 18.04.2014 31

Pod koniec ubiegłego roku zapowiedziano plany stworzenia produktu, który miałby być "smartfonem doskonałym". Firma stojąca za śmiałą zapowiedzią, OnePlus, w swoich oświadczeniach twierdziła, że nie przyjmuje tłumaczeń, że nie da się stworzyć smartfona doskonałego w atrakcyjnej cenie. Dziś wiemy już, że do oficjalnej prezentacji tego tajemniczego produktu zostało już tylko kilka dni, bo OnePlus rzekomo pokaże go 23 kwietnia, a więc w najbliższą środę.

Ucall Redmond 5, czyli 5-calowy smartfon z systemem Windows Phone. Będzie hit?

Piotr Gontarczyk 31.03.2014 6

Francuska firma Ucall może i nie należy do grona najpopularniejszych na świecie producentów smartfonów, ale także i o mniejszych podmiotach warto też co nieco wiedzieć. Wspomniany producent przygotowuje się do wprowadzenia na rynek nowego modelu smartfona, opartego na platformie programowej Windows Phone. Znamy już jego specyfikację techniczną, która przy podanej cenie wygląda całkiem obiecująco.

HTC M8 pozuje do zdjęć

Bartosz Woldański 06.02.2014 10

Coraz częściej pojawiają się nowe doniesienia o kolejnym topowym smartfonie tajwańskiego producenta – HTC M8, który ma być prawowitym następcą HTC One. Tym razem, po wieściach dotyczących specyfikacji technicznej i premierze, został uchwycony na zdjęciach lepszej jakości, które ukazują zarówno przód, jak i tył urządzenia.

HTC M8 ma zadebiutować w marcu

Bartosz Woldański 03.02.2014 17

O tym, że firma HTC pracuje w pocie czoła nad następcą bardzo dobrze przyjętego smartfona HTC One, wiemy już od dłuższego czasu. Teraz na profilu twitterowym evleaks, który słynie z ujawniania najróżniejszych przecieków, pojawiła się informacja o przewidywanej premierze HTC M8 (ewentualnie HTC One 2 lub HTC One+). Ma ona nastąpić przed końcem pierwszego kwartału 2014 roku na specjalnym wydarzeniu w Nowym Jorku.

HTC M8, czyli następca HTC One – specyfikacja i pierwsze zdjęcia

Bartosz Woldański 18.11.2013 5

Krótko po wycieku zdjęć pojawiły się kolejne doniesienia na temat specyfikacji HTC One+ AKA HTC M8. Wielu użytkowników, którym przeszkadzają wymiary phabletu HTC One Max, z pewnością zainteresują się nieoficjalnymi informacjami dotyczącymi nowego flagowego modelu tajwańskiej spółki.

Xiaomi Mi3 - w Chinach pierwsze 100 tysięcy sztuk sprzedano w ciągu zaledwie 86 sekund

Piotr Gontarczyk 12.11.2013 19

Jen-Hsun Huang, szef firmy Nvidia, wyraził swoje zadowolenie z tego, że udało się nawiązać współpracę z bardzo znanym w Chinach producentem smartfonów, Xiaomi, który po raz pierwszy w swoim urządzeniu wykorzystał procesor serii Tegra. Mowa konkretnie o smartfonie Xiaomi Mi3, który dostępny jest, zależnie od wersji, z układem Nvidia Tegra 4 oraz Qualcomm Spandragon 800.

Samsung Galaxy J – odświeżony smartfon tylko dla Japonii

Bartosz Woldański 10.10.2013 6

Samsung łączy znane rozwiązania i próbuje kolejny raz je sprzedać w nowym opakowaniu. Tak zapowiada się Galaxy J, który ma być połączeniem Galaxy S4 i Galaxy Note 3, przeznaczonym prawdopodobnie tylko na rynek Kraju Kwitnącej Wiśni.