tagi

Smartwatch firmy HTC na Mobile World Congress

Piotr Gontarczyk 20.02.2014 3

Firma HTC już od jakiegoś czasu pojawia się w doniesieniach o producentach, którzy przygotowują własne urządzenia, podobne do Galaxy Gear firmy Samsung. Teraz pojawiła się plotka o tym, że HTC w trakcie Mobile World Congress zaprezentuje własny projekt urządzenia typu smartwatch. Pokaz ma być zamknięty dla mediów, a zaproszeni na niego będą przedstawiciele partnerów biznesowych HTC oraz operatorów sieci komórkowych.

Qualcomm Toq – premiera i cena smartwatcha z ekranem Mirasol

Bartosz Woldański 21.11.2013 5

Poznaliśmy dokładny dzień debiutu kolejnego smartwatcha, tym razem z oferty firmy Qualcomm. Producenci coraz chętniej pracują nad inteligentnymi zegarkami - po propozycjach Pebble, Samsunga czy Sony, którego najnowszy model mieliśmy okazję ostatnio przetestować, przyszła także kolej na Qualcomm Toq. Czym twórcy urządzenia próbują przekonać do zakupu?

Inteligentny zegarek Qualcomm Toq - godny konkurent dla Samsunga Galaxy Gear?

Bartosz Woldański 05.09.2013 30

Moda na inteligentne zegarki trwa w najlepsze – tym razem swoją propozycję przedstawiła firma Qualcomm. Czy ich smartwatch jest w stanie konkurować chociażby z ujawnionym wczoraj oficjalnie Samsung Galaxy Gear albo Sony SmartWatch 2?