tagi

Art X1 - słuchawki dla gracza

Piotr Gontarczyk 13.10.2015 3

Firma Art zaprezentowała nowy model zestawu słuchawkowego, X1, dedykowany dla graczy, który ma zaoferować dobre wyciszenie oraz wygodę podczas codziennego użytkowania.

Nowy zestaw słuchawkowy Nokii. Bezprzewodowy, dla melomanów

Piotr Gontarczyk 03.09.2012 11

Nokia to nie tylko telefony komórkowe oraz smartfony. W swojej ofercie firma ma sporo akcesoriów, przeznacznych jednak głównie dla użytkowników tych dwóch pierwszy grup produktoów. W ubiegłym roku Nokia wprowadziła na rynek zestaw słuchawkowy Purity HD, opracowany i wyprodukowany przy współpracy z firmą Monster. Teraz Nokia powiększa swoją ofertę o nową wersję tych słuchawek - Purity Pro Wireless.

Te słuchawki z mikrofonem możesz nosić na... palcach

Piotr Gontarczyk 09.09.2009 5
Pomysłowość ludzi wciąż osiąga nowe poziomy. Jednym z dowodów na to z pewnością jest zestaw słuchawkowy z mikrofonem - ORB Bluetooth firmy Hybratech and Absolutely New. Na pierwszy rzut oka urządzenia wyglądają jak zwykłe pierścionki, ale wystarczy jedno przekręcenie i jeden obrót, aby po zdjęciu z palca całość zamieniła się w prawdziwą słuchawkę.

W sprzedaży znajdą się dwa modele: Standard oraz Deluxe. Wersję Deluxe cechuje elastyczny wyświetlacz OLED, dzięki któremu można odczytywać nazwę dzwoniącego, ale także komunikaty z terminarza.

Dodatkowo wersja ta obsługuje funkcję Voice-to-Text, dzięki której komunikacja tekstowa może odbywać się nawet bez ściągania urządzenia z palca.

Oba modele są całkowicie wodoodporne i można je zanurzać na głębokość do 9,1 metra. Na rynku będzie można je znaleźć w wersjach o różnych rozmiarach, które można dopasować do wielkości palców. Z telefonami komórkowymi komunikują się przez interfejs Bluetooth.

Za wersję Standard będzie trzeba zapłacić 129 dolarów, a wersja Deluxe to wydatek 175 dolarów.