tagi

SteelSeries Flux – krótki test przenośnego zestawu słuchawkowego

Dawid Grzyb 04.10.2012 18
Od pewnego czasu niektórzy producenci podzespołów komputerowych próbują swoich sił na rynku akcesoriów dla graczy. Przykładów jest już sporo. Co prawda w drugą stronę to zjawisko nie zachodzi, ale to nie znaczy, że firmy nie starają się wzbogacać swoich katalogów. Jedna z nich, SteelSeries, ma w swojej ofercie nietypowe nauszne słuchawki przenośne Flux.

Belkin wprowadza adapter słuchawek dla iPoda Shuffle

Piotr Gontarczyk 28.07.2009 5
Nowy adapter to kolejny produkt firmy Belkin skierowany do posiadaczy urządzeń Apple. Umożliwia on podłączenie do iPoda Shuffle dowolnych słuchawek posiadających wejście Mini Jack.

Jako, że samo urządzenie nie ma przycisków sterujących, adapter firmy Belkin został wyposażony w pilota. Dzięki niemu, korzystając z dowolnych słuchawek, użytkownik ma możliwość regulowania głośności, przechodzenia między utworami i listami odtwarzania oraz odsłuchiwania tytułów utworów.

Dodatkowo technika kontroli w adapterze słuchawek IPod Shuffle nie różni się niczym od tej, która działa w standardowym pilocie Apple.

Najważniejsze funkcje:

  • Odtwarzanie/pauza: jedno kliknięcie
  • Następny utwór: dwa kliknięcia
  • Poprzedni utwór: trzy kliknięcia
  • Odsłuchanie tytułu odtwarzanego utworu i wykonawcy (VoiceOver): naciśnij i przytrzymaj przycisk wielofunkcyjny
  • Zmiana listy odtwarzania (VoiceOver): naciśnij i przytrzymaj przycisk wielofunkcyjny, a po usłyszeniu sygnału zwolnij go. Aby wybrać listę odtwarzania — kliknij.

Produkt dostępny będzie w sprzedaży od sierpnia 2009 r. Urządzenie jest zgodne z iPod Shuffle 3. generacji o pojemności 4 GB. Sugerowana cena detalicza to 69 złotych.