tagi

Co ADATA zaprezentuje na Computex 2019?

Jan Domański 22.05.2019 1

Na Taipei International Information Technology Show, albo piszą prościej targach COMPUTEX, pojawi się ADATA ze swoimi nowymi produktami. Znajdzie się nawet i asortyment dla rynku serwerowego, ale producent z Tajwanu w dużej mierze skupia się na swojej gamingowej linii XPG. Nawet podaje, że jej głównym hasłem na targi jest „Game to the Xtreme”.

Sennheiser GSP 500 - nowe słuchawki dla gracza

Piotr Gontarczyk 16.05.2018 19

Cenę podajemy na końcu. Sennheiser GSP 500 to nowy profesjonalny zestaw słuchawkowy dla graczy, który jest już dostępny w Polsce. Otwarta konstrukcja nowego modelu zapewniać ma realistyczny i naturalny dźwięk, a 2-osiowy system metalowych zawiasów muszli i regulacja nacisku pałąka dobre dopasowanie do gracza i komfort użytkowania.

Corsair HS50 - nowy zestaw słuchawkowy

Piotr Gontarczyk 17.11.2017 3

Wygodna regulacja głośności. Corsair wprowadza do oferty nowy zestaw słuchawkowy HS50, przeznaczony dla graczy. Dzięki regulowanym, miękkim nausznikom i aluminiowej konstrukcji, słuchawki HS50 mają zapewniać wygodę podczas gry. Wyposażono go w odpinany mikrofon.

Ozone Rage Z50 - zestaw słuchawkowy

Piotr Gontarczyk 23.08.2016 2

Kilka wersji kolorystycznych. Firma Ozone powiększyła swoją ofertę dla polskiego rynku o nowy zestaw słuchawkowy dla graczy - Rage Z50. Jest to uniwersalny, lekki zestaw, który można łatwo dostosować do własnych potrzeb. Według producenta powstał on z myślą o wygodnym użytkowaniu, nawet przy długich sesjach.

Razer Kraken 7.1 - słuchawki dla graczy

Marek Stenzel 22.08.2013 8

Razer, producent akcesoriów dla graczy komputerowych zaprezentował na targach GamesCom słuchawki o nazwie Kraken 7.1, z obsługą siedmiokanałowego dźwięku przestrzennego, zasilane za pomocą USB.

Zestaw słuchawkowy Razer Chimaera z dźwiękiem 5.1

Grzegorz Pietrzak 03.04.2011 19
Razer zaprezentował swój najnowszy zestaw słuchawkowy. Chimaera Wireless Gaming Headset cieszyć ma ucho dźwiękiem w systemie 5.1. Jak można wywnioskować z nazwy, transmisja dźwięku ze źródła odbywa się bezprzewodowo.

Razer Megalodon – wielokanałowe słuchawki dla graczy

Dawid Grzyb 31.07.2009 83
Wielu z nas pamięta te piękne czasy, gdy dwa małe stereofoniczne głośniczki były przymocowane do pałąka. Zazwyczaj kiepskiej jakości, bardzo niewygodne słuchawki pozwalały odseparować się od otoczenia i w skupieniu cieszyć ulubioną grą. Byliśmy zadowoleni z tego, co oferował pobliski sklep komputerowy. Teraz rynek oferuje produkty, o jakich wiele lat temu nawet nie marzyliśmy. Producenci prześcigają się w rozwiązaniach usprawniających rozgrywkę, używają coraz bardziej wyszukanego nazewnictwa i coraz nowszych materiałów. Wszystko po to, by pozyskać bardzo wybrednego ostatnimi czasy gracza. Słuchawki przeznaczone dla tej specyficznej grupy użytkowników niekoniecznie muszą się nadawać do odsłuchu muzycznego. Produkty tego typu mają za zadanie jak najdokładniej odwzorować przestrzenne efekty dźwiękowe w grach komputerowych. Firma Razer właśnie po raz kolejny dała o sobie znać słuchawkami do grania z najwyższej półki. Miliony lat temu megalodon był postrachem wód, dzisiaj najnowszy model Razera straszy konkurencję. Czy inni producenci gadżetów tego typu faktycznie powinni się bać?