tagi

Arctis Pro - nowa seria gamingowych słuchawek z Hi-res firmy SteelSeries

Piotr Gontarczyk 15.03.2018 20

Dwa modele przewodowe i jeden bezprzewodowy. Firma SteelSeries wprowadziła na rynek serię słuchawek Arctis Pro, przeznaczonych dla graczy wymagających najwyższej jakości dźwięku. Producent chwali się, że model flagowy, Arctis Pro + GameDAC, to pierwszy na świecie gamingowy system audio z certyfikatem Hi-Res.

Asus ROG Strix Wireless - bezprzewodowy zestaw słuchawkowy z modułem kontrolnym USB

Piotr Gontarczyk 16.09.2016 13

Uwolnić się od kabli. Asus rusza ze sprzedażą zapowiedzianego już jakiś czas temu bezprzewodowego zestawu słuchawkowego ROG Strix Wireless, przeznaczonego dla graczy wymagających dobrej jakości dźwięku, wirtualizacji dźwięku przestrzennego, wolności od kabla, no i oczywiście nietuzinkowego wyglądu.

iPhone 7, iPhone 7 Plus, Watch Series 2 - nowości Apple

Piotr Gontarczyk 07.09.2016 98

Apple podnosi poprzeczkę. Firma Apple zaprezentowała nowe smartfony: iPhone 7 oraz iPhone 7 Plus w trakcie tegorocznej konferencji Apple Special Event. Wśród nowości znalazła się również nowa generacja zegarka Apple Watch o nazwie Series 2. Po obejrzeniu prezentacji przedstawiamy jej najważniejsze i najciekawsze elementy.

ART AP-B03 i AP-B04 - nowe zestawy słuchawkowe z interfejsem Bluetooth

Piotr Gontarczyk 21.01.2016 3

Na polski rynek trafiły dwa nowe modele bezprzewodowych zestawów słuchawkowych ART, AP-B03 oraz AP-B04, wykorzystujących interfejs Bluetooth, zapewniających też możliwość połączenia przewodowego, za pośrednictwem kabla z 3,5-milimetrową wtyczką typu mini jack.

Zestawy Creative Sound Blaster Tactic3D Rage już w Polsce

Piotr Gontarczyk 12.12.2012 17

Firma Creative poinformowała o wprowadzeniu na polski rynek nowego zestawu, Sound Blaster Tactic3D Rage, który dostępny jest w dwóch wersjach – przewodowej i bezprzewodowej.

Nowy zestaw słuchawkowy Nokii. Bezprzewodowy, dla melomanów

Piotr Gontarczyk 03.09.2012 11

Nokia to nie tylko telefony komórkowe oraz smartfony. W swojej ofercie firma ma sporo akcesoriów, przeznacznych jednak głównie dla użytkowników tych dwóch pierwszy grup produktoów. W ubiegłym roku Nokia wprowadziła na rynek zestaw słuchawkowy Purity HD, opracowany i wyprodukowany przy współpracy z firmą Monster. Teraz Nokia powiększa swoją ofertę o nową wersję tych słuchawek - Purity Pro Wireless.

Sin - bezprzewodowe słuchawki Tracera

Piotr Gontarczyk 17.04.2012 15

Tracer, producent akcesoriów komputerowych i urządzeń peryferyjnych, prezentuje najnowsze bezprzewodowe słuchawki Sin.

Creative Sound Blaster Tactic3D Omega - wreszcie dostępny

Piotr Gontarczyk 22.08.2011 12

Firma Creative Labs uruchomiła sprzedaż nowego, zapowiedzianego na początku bieżącego roku, modelu zestawu słuchawkowego dla graczy. Produkt o nazwie Sound Blaster Tactic3D Omega to słuchawki bezprzewodowe z wbudowanym mikrofonem.

Słuchawki Klipsch Mode z ponoć doskonałym systemem izolacji od dźwięków otoczenia

Piotr Gontarczyk 14.07.2011 10

Firma klipsch zapowiedziała wprowadzenie do sprzedaży nowego modelu słuchawek, które (według producenta) nie tylko świetnie się prezentują, ale także zapewniają wysokiej jakości dźwięk oraz "doskonały" system eliminacji dźwięków otoczenia.

Bezprzewodowe słuchawki Sony MDR-DS6500

Piotr Gontarczyk 21.04.2011 28
Europejski oddział Sony planuje wprowadzenie na rynek nowego modelu bezprzewodowych słuchawek, przeznaczonego dla miłośników filmów i gier, którzy nie lubią kabli. Nowy model, o nazwie MDR-DS6500, oparto na technologii Virtualphones, dzięki której ma on zapewniać wirtualny dźwięk 7.1.

Słuchawki z... ekranem dotykowym

Piotr Gontarczyk 11.01.2011 24
Targi CES 2011 to nie tylko klasyczny sprzęt elektroniczny. To także nietuzinkowe rozwiązania oraz gadżety. Ten produkt jednak wychyla się ponad codzienność i z pewnością skupi na sobie nie jedno oko.

Bezprzewodowy Sound Blaster Tactic3D Omega

Piotr Gontarczyk 07.01.2011 5
Creative Technology planuje wprowadzenie na rynek kolejnego zestawu słuchawkowego serii Sound Blaster, przeznaczonego dla graczy. Także tym razem będzie to urządzenie wyposażone w interfejs USB i oferujące niektóre rozwiązania, znane z kart dźwiękowych Sound Blaster X-Fi, choć pod zmienionymi nazwami. Ważne w tym przypadku jest jednak to, że same słuchawki są bezprzewodowe.

Logitech H760 - bezprzewodowy zestaw słuchawkowy

Piotr Gontarczyk 20.08.2010 10
We wrześniu na europejskie rynki trafi nowy, bezprzewodowy zestaw słuchawkowy z mikrofonem firmy Logitech. Nowy produkt, Wireless Headset H760, przeznaczony ma być przede wszystkim do prowadzenia rozmów poprzez komunikatory VoIP.

Nowe, bezprzewodowe słuchawki firmy Sennheiser

Piotr Gontarczyk 10.08.2010 9
Sennheiser wprowadza na rynek trzy nowe, bezprzewodowe zestawy słuchawkowe, które mają zapewnić wysoką jakość odbioru audio dzięki zastosowaniu nieskompresowanej transmisji sygnału Kleer.

Nowe produkty Logitech dla graczy, a w tym klawiatura z kontrolerem dźwięku

Piotr Gontarczyk 05.08.2010 18
Firma Logitech poinformowała dziś o dodaniu do swojej oferty trzech nowych produktów, przeznaczonych przede wszystkim dla graczy. Nowe urządzenia to bezprzewodowy zestaw słuchawkowy G930, bezprzewodowa mysz G700 oraz przewodowa klawiatura G510.

Zestaw słuchawkowy Creative Sound Blaster World of Warcraft Headset - już w sklepach

Piotr Gontarczyk 25.03.2010 17

Firma Creative uruchomiła sprzedaż zapowiadanego od dłuższego czasu zestawu słuchawkowego Sound Blaster World of Warcraft Headset. Nowość przeznaczona jest przede wszystkim dla miłośników gry World of Warcraft.

Bezprzewodowe słuchawki do odtwarzaczy przenośnych

Piotr Gontarczyk 02.02.2010 10
Firma TDK poinformowała o nowym modelu bezprzewodowych słuchawek, które mają być przeznaczone przede wszystkim do wykorzystania z przenośnymi odtwarzaczami muzyki. Model TH-WR700 wyposażony jest w nadajnik 2,4 GHz Kleer z wtyczką typu mini Jack (3,5 mm). Zasięg nadajnika to maksymalnie 10 metrów, a więc w trakcie przenoszenia nie powinno być najmniejszych problemów ze słuchaniem muzyki.

Słuchawki wyposażono w 34-milimetrowe głośniki o oporności 32 omów. Deklarowana czułość to 108 dB/mW, a pasmo przenoszenia zawiera się w zakresie od 20 Hz do 20 kHz. Cały zestaw zasilany jest łącznie czterema bateriami typu AAA (małe paluszki), które mają zapewniać do 40 godzin ciągłej pracy.

Nowy produkt w pierwszej kolejności trafi na rynek japoński. Cena niestety nie jest jeszcze znana.