Tagi
Publikacji na stronę
1
Bartosz Czechowicz | 07.07.2017 | 5887 odsłon | 8 komentarzy

Nowy model jest zgodny z normą IP67. Firma ADATA zapowiedziała właśnie nowy powerbank, przygotowany z myślą o nieco bardziej wymagających użytkownikach. Model D16750 pozwala na kilkukrotnie naładowanie smartfona, a oprócz tego jest odporny na szkodliwe działanie pyłu i można go zanurzyć w wodzie na 30 minut na głębokości 1 m.

więcej »
Adam Szymański | 16.11.2015 | 14568 odsłon | 24 komentarze

Xiaomi już od dłuższego czasu nie jest kojarzone jedynie ze smartfonami, ponieważ chiński producent ma w swojej ofercie także opaski fitness, słuchawki, telewizory i różne akcesoria dla telefonów. Wśród nich są również powerbanki z serii Mi Power Bank, które dotychczas były dostępne w wersjach o pojemności 5200, 10400 i 16 000 mAh. Niedawno jednak producent zdecydował się na dodanie jeszcze jednego modelu, który oferuje użytkownikom aż 20 000 mAh.

więcej »
Adam Szymański | 08.06.2015 | 7652 odsłony | 9 komentarzy

Obecnie smartfony stają się coraz wydajniejsze, ale niestety wraz z rosnącymi osiągami procesorów czy układów graficznych nie idzie zwiększenie pojemności akumulatorów co sprawia, że długość pracy bez konieczności ładowania jest najsłabszym elementem specyfikacji wielu telefonów. Sytuacja ta spowodowała wzrost popularności powerbanków które są tymczasowym rozwiązaniem problemu. A gdyby tak przy okazji wykorzystać stare akumulatory ze smartfonów?

więcej »
Mateusz Skrycki | 05.05.2014 | 2020216 odsłon | 60 komentarzy

Elektronicznych gadżetów w naszym otoczeniu jest coraz więcej. Każdy z nich wymaga do działania energii i często kończy się ona wcześniej, niżbyśmy chcieli. W domu czy biurze naładowanie akumulatora nie jestem problemem, ale poza nimi najczęściej nie jest tak różowo. Niektóre smartfony mają wymienny akumulator (niestety, jest ich coraz mniej), a wtedy można wyposażyć się w zapasowe ogniwo i nosić je przy sobie, ale co z resztą urządzeń? Na ratunek przychodzą powerbanki! Do naszej redakcji trafiło 26 modeli. Oto ich test.

więcej »
Publikacji na stronę
1
Aktualności
Szukamy osoby do pracy w laboratorium redakcyjnym. 126
Dobra wiadomość dla osób, które chcą kupić hybrydowego laptopa Microsoftu. 13
Niedrogi sprzęt do domu i pracy. W portfolio marki Prestigio pojawił się nowy notebook Smartbook 133S. 9
Samodzielnie ucząca się SI ma stać się standardem w grach. 24
To najdroższy smartfon w portfolio południowokoreańskiego producenta. 6
Nasze procesory są "epyckie." Na targach Cloudfest odbywają się prezentacje, zapowiedzi oraz konferencje prasowe związane z całą branżą usług chmurowych, w tym także sprzętu. 36
To może być bardzo drogie "ups!". 73
Szukamy osoby do pracy w laboratorium redakcyjnym. 126
Amerykanie i Rosjanie największymi piratami. 34
Trochę taniej niż u konkurencji, ale wciąż trudno mówić o atrakcyjnych cenach. 16
Posiadacze GeForce’ów mogą zacierać ręce. 34
Kolejna gra do biblioteki. Humble Store rozdaje graczom pecetowym kolejną darmową grę. 13
Facebook
Ostatnio komentowane