Tagi
Publikacji na stronę
1
Małgorzata Madej | 05.11.2010 | 6217 odsłon | 18 komentarzy

Na długie jesienno zimowe wieczory przygotowaliśmy dla Was kolejny konkurs. Tym razem nie będziecie musieli odpowiadać na pytania, wymyślać wierszyków czy haseł reklamowych. Prosimy o nakręcenie krótkiego filmiku poradnikowego na dowolny temat związany z szeroko rozumianymi technologiami. Naszym zdaniem nikt tak jak Wy nie zna się na komputerach i nikt nie zrobi tego lepiej od Was.

 

więcej »
Paweł Pilarczyk | 03.11.2009 | 3126 odsłon | 19 komentarzy

Dziś kończymy przyjmować zgłoszenia w konkursie Trochę Techniki. Konkurs polega na przygotowaniu wideoporadnika lub screencastu. Najlepsze materiały zostałą nagrodzone atrakcyjnymi nagrodami. Osoby, które czekają do ostatniej chwili, by opublikować własny materiał wideo, niech nie zwlekają już dłużej! Dziś ostatni dzień, by opublikować własny materiał. Jutro będzie już za późno.

Czekamy na Wasze ostatnie zgłoszenia! :)

więcej »
Paweł Pilarczyk | 26.10.2009 | 2797 odsłon | 13 komentarzy

Przypominamy, że już za tydzień kończy się konkurs na przygotowanie wideoporadnika. Spośród materiałów zamieszczonych na serwisie Trochetechniki.pl wybierzemy najlepsze, których autorów nagrodzimy cennymi nagrodami (procesor, płyta główna, karta graficzna, klawiatura, kamera internetowa, myszki).

Profile autorów, którzy przygotowali filmy cechujące się wysokim poziomem merytorycznym zostaną ponadto przekształcone w profile eksperckie. Będą wyraźnie oznaczone dopiskiem „Ekspert”, co ma oznaczać dla osób przeglądających serwis, że mają do czynienia z fachowcem od komputerów. Na Trochetechniki.pl utworzyliśmy profil „PCLab.pl”, w ramach którego zamieściliśmy film o ekstremalnym podkręcaniu z wykorzystaniem ciekłego azotu (kto jeszcze nie widział tego filmu, zapraszamy do obejrzenia go!). Nasz profil ma właśnie status konta Eksperckiego.

W ramach trwającego konkursu dodaliście już wiele materiałów, spośród których dużo zwróciło naszą uwagę. Może jednak ktoś z Was wstrzymuje się do ostatniej chwili z opublikowaniem własnego poradnika. Jeśli tak jest, to niech nie zwleka dłużej, bo czas ucieka! Pamiętajcie, by przy filmach dodawać tag: konkurs pclab.pl.

więcej »
Paweł Pilarczyk | 06.10.2009 | 10927 odsłon | 45 komentarzy

Czeka Was nietypowa zabawa, a zgarnąć możecie aż dziesięć nagród!

Z okazji rozpoczęcia przez PCLab.pl publikowania recenzji wideo zorganizowaliśmy wspólnie z serwisem TrochęTechniki.pl nowy konkurs. Aby wziąć w nim udział, trzeba przygotować wideo poradnik.  

Umieszczacie na naszym forum codziennie tysiące wypowiedzi, w których często instruujecie innych forumowiczów, jak podkręcić procesor, wymienić schładzacz procesora czy zretuszować zdjęcie w Photoshopie. Chcielibyśmy zachęcić Was do rozwijania Waszej działalności. Jesteście jednymi z najlepszych ekspertów od komputerów w polskim Internecie. Podzielcie się z innymi swoją wiedzą. Pomóżcie innym rozwiązać ich problemy, korzystając z dziedziny X muzy.

więcej »
Publikacji na stronę
1
Aktualności
Firma odsłania karty. Nintendo podzieliło się właśnie swoimi planami na najbliższe kilka tygodni. 0
Niech najbliższy miesiąc minie jak najszybciej. 0
Przenosiny do tańszego regionu. 5
Tańszy, ale niewiele gorszy niż Nitro+. 8
Przynajmniej tak utrzymuje branżowa prasa. 11
Tanio nie będzie. OnePlus przygotowuje się do premiery swojego nowego, flagowego smartfona. 12
Jeden mały, drugi trochę większy. 2
Gorzej niż wcześniej, ale i tak świetnie. 49
Nadchodzi kolejny ośmiordzeniowiec Intela. 32
Sprzęt bardziej obcięty, niż sądziliśmy. 26
Masa CPU z zablokowanym mnożnikiem. Przy okazji prezentacji procesorów Core 9. 31
Przynajmniej tak utrzymuje branżowa prasa. 11
Facebook
Ostatnio komentowane