tagi

Samsung Galaxy Note 4 osiągnął sprzedaż na poziomie 4,5 mln sztuk

Bartosz Woldański 25.10.2014 37

Tyle phabletów sprzedało się w ciągu okrągłego miesiąca. Samsung Galaxy Note 4 nie zdołał pobić wyniku swojego poprzednika, który w tym samym okresie rozszedł się w nakładzie 5 milionów egzemplarzy. Jednak, gdy spojrzymy na dostępność obu modeli, popularność zapowiedzianego na początku września, na targach IFA 2014 w Berlinie, phabletu jest większa, niż się na pierwszy rzut oka wydaje. Urządzenie bowiem dopiero niedawno zaczęło trafiać na półki sklepowe wielu krajów. Wśród nich jest też Polska, gdzie można kupić je od wczoraj.  

Samsung Galaxy Note 3 – dziesięć milionów sprzedanych egzemplarzy w dwa miesiące

Bartosz Woldański 10.12.2013 9

O ile LG nie może być zadowolone ze sprzedaży modelu G2, o tyle w przypadku innego południowokoreańskiego koncernu sytuacja jest zgoła odmienna. Samsung Galaxy Note 3 sprzedaje się w kolejnym miesiącu od premiery nadal tak samo dobrze.  

Samsung sprzedał 40 milionów phabletów Galaxy Note. Galaxy Note III w przedsprzedaży za 2999 zł

Bartosz Woldański 27.09.2013 25

Samsung ma powody do zadowolenia, a to za sprawą wielomilionowej sprzedaży urządzeń z serii Galaxy Note. Zaledwie nieco ponad dwa tygodnie wcześniej południowokoreański koncern szczycił się, że niniejsze phablety trafiły do rąk przeszło 38 mln nabywców.