Tagi
Publikacji na stronę
1
Adrian Kotowski | 25.11.2016 | 15875 odsłon | 5 komentarzy

Nowa wersja już dostępna na platformie Steam. Pro Evolution Soccer 2017 w wersji pecetowej wywołało wiele kontrowersji, głównie ze względu na różnice względem edycji konsolowych. Konami chce zachęcić pecetowców do nabycia swojej gry udostępniając specjalną wersję produkcji oznaczoną jako Trial Edition. Względem wersji demonstracyjnej jest kilka nowości, ale też nie są to zbyt duże zmiany.

więcej »
Bartosz Woldański | 01.09.2016 | 46869 odsłon | 23 komentarze

Sierpień i wrzesień nie są miesiącami obfitującymi w dobre gry, ale można chyba śmiało stwierdzić, że sezon ogórkowy już za nami. W ostatnich tygodniach wolny czas wielu graczy pochłaniały lub nadal pochłaniają takie gry, jak No Man's Sky czy Deus Ex: Mankind Divided, a na horyzoncie majaczą kolejne. Tym razem w naszym zestawieniu odniesiemy się również do już wydanych tytułów, sprawdzając, czy udało się spełnić (wygórowane) oczekiwania. Oto lista najlepszych gier sierpnia i września 2016 roku.

więcej »
Adrian Kotowski | 03.08.2016 | 5871 odsłon | 22 komentarze

Konami nie zmienia niestety swojego podejścia do PC. Adam Bhatti z zespołu pracującego nad serią Pro Evolution Soccer oficjalnie potwierdził na Twitterze, że pecetowa wersja nie będzie taka sama jak edycje na PS4 i XONE. Taka informacja raczej nie zaskakuje patrząc na to, jak wyglądał choćby PES 2016. Niemniej, trochę smuci podejście Konami, które traktuje pecetowców jak graczy drugiej kategorii.

więcej »
Adrian Kotowski | 25.05.2016 | 5816 odsłon | 8 komentarzy

Konami oficjalnie zapowiedziało grę Pro Evolution Soccer 2017. Twórcy zapewniają, że w najnowszej części serii wprowadzą wiele znaczących zmian, które wpłyną na to, że rozgrywka będzie jeszcze bardziej realistyczna. Miejmy nadzieję, że tym razem firmie uda się spełnić swoje obietnice, a pecetowa wersja w końcu będzie mogła być porównywana do edycji na konsole obecnej generacji.

więcej »
Publikacji na stronę
1
Aktualności
Ty wybierasz przeglądarkę, a Windows 10 wie lepiej. 50
Koniec problemów z działaniem gogli VR. 3
Informacje na ten temat znajdują się już w najnowszym oprogramowaniu dla konsoli. 16
Czyżby pierwsza ofiara nowego programu partnerskiego Nvidii? 6
Połączenie retro i nowoczesności. 13
Zmiany mają pojawić się w ciągu najbliższych dwóch tygodni. 14
Nasze procesory są "epyckie." Na targach Cloudfest odbywają się prezentacje, zapowiedzi oraz konferencje prasowe związane z całą branżą usług chmurowych, w tym także sprzętu. 34
To najdroższy smartfon w portfolio południowokoreańskiego producenta. 6
I na dodatek jest to polska firma. 38
Połączenie retro i nowoczesności. 13
Firma ma już kilka modeli więcej. 5
Wybór nowej obudowy komputerowej to niełatwe zadanie. Na rynku jest całkiem sporo producentów. 2
Niskobudżetowce m.in. do walki z najtańszymi Ryzenami. 16
Nasze procesory są "epyckie." Na targach Cloudfest odbywają się prezentacje, zapowiedzi oraz konferencje prasowe związane z całą branżą usług chmurowych, w tym także sprzętu. 34
Odszedł jeden z najwybitniejszych umysłów naszych czasów. 19
Facebook
Ostatnio komentowane