tagi

Battlefield V - znamy datę otwartych beta testów

Adrian Kotowski 21.08.2018 8

Czas na przedpremierowe sprawdzenie nowej gry DICE. Twórcy gry Battlefield V zapraszają na otwarte beta testy swojej najnowszej produkcji, które startują na początku września tego roku. Będzie to doskonała okazja by sprawdzić, jak gra działa na Waszych komputerach i czy wprowadzone przez deweloperów zmiany w rozgrywce przypadły Wam do gustu.

Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands - prezentacja rozwiązań graficznych i klient otwartej bety

Piotr Gontarczyk 21.02.2017 8

Gracze już mogą zacząć pobieranie. Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands z pewnością pojawi się na GDC 2017. Ekipa Ubisoft Paris przygotowała i opublikowała filmową prezentację grafiki w grze, na którym przedstawiono m.in. rozwiązania dotyczące budowy otwartego terenu, a także innych technik renderowania grafiki.

Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands - wymagania sprzętowe i data otwartych beta testów

Adrian Kotowski 17.02.2017 23

Ubisoft ujawnił naprawdę szczegółowe informacje. Francuska firma opublikowała finalne wymagania sprzętowe gry Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands. Podmiot podzielił się też sporą liczbą informacji o obsługiwanych kartach graficznych oraz wspieranych kontrolerach. Przy okazji poznaliśmy też datę rozpoczęcia otwartych beta testów produkcji. 

Overwatch: premiera 24 maja. Otwarta beta pojawi się 3 i 5 maja

Piotr Gontarczyk 08.03.2016 13

Gra Overwatch, jak ujawniła oficjalnie firma Blizzard Entertainment, na rynek trafi dokładnie 24 maja, w wersjach dla platformy PC, a także dla konsol do gier Sony PlayStation 4 i Microsoft Xbox One. Wraz z podaniem daty rynkowego debiutu gry przedstawiono też optymistyczną informację dla tych osób, które nie załapały się na etap zamkniętych testów wersji beta.

Rainbow Six: Siege - Ubisoft zapowiada otwarte beta testy bezpośrednio przed premierą gry

Adrian Kotowski 19.11.2015 4

Firma Ubisoft poinformowała o planach uruchomienia otwartych beta testów gry Rainbow Six: Siege. Najnowszą produkcję francuskiego wydawcy będzie można przetestować bezpośrednio przed jej rynkowym debiutem, więc w zasadzie sprawdzimy dopracowany kod pełnej wersji tytułu. Producent ujawnił też dostępną dla testujących graczy nową zawartość, której do tej pory nie mieliśmy okazji sprawdzić w akcji.

Hearthstone: Heroes of Warcraft w fazie otwartej bety, czyli darmowa karcianka Blizzarda w uniwersum Warcrafta

Bartosz Woldański 24.01.2014 13

Zaledwie dzisiaj po południu informowaliśmy Was o tym, że StarCraft II jest dostępny w wersji niemal darmowej, a dla fanów gier Blizzarda (i nie tylko) mamy kolejną dobrą nowinę – ruszyła otwarta beta Hearthstone: Heroes of Warcraft! Nowa marka prezentowana na tegorocznym BlizzConie wzbudza dość spore zainteresowanie, jak na karciankę – od wczoraj możemy przekonać się na własne oczy o tym, czy na nie zasłużyła.