tagi

Google może uśmiercić serię Nexus

Bartosz Czechowicz 17.08.2016 14

Google już niedługo wprowadzi do swojej oferty dwa nowe smartfony z segmentu high-end. Urządzenia na zlecenie firmy przygotowuje HTC, ale z najnowszych doniesień wynika, że nie wejdą one w skład promowanej przez Mountain View serii Nexus. Redakcja portalu Gadgets 360 twierdzi, że sprzęt zamiast tego zadebiutuje pod nazwą wyszukiwarkowego giganta.

HTC Nexus Sailfish przetestowany w GFXBench

Bartosz Czechowicz 04.08.2016 14

HTC Nexus Sailfish pojawił się w bazie danych programu GFXBench. To drugi smartfon, który Tajwańczycy przygotowują na zlecenie Google, a którego specyfikacja techniczna wyciekła do sieci. Z udostępnionych przez benchmark danych wynika, że podobnie jak model Marlin, będzie on przedstawicielem segmentu high-end.

HTC Nexus Sailfish/Marlin na pierwszym renderze

Bartosz Czechowicz 05.07.2016 9

W sieci pojawiła się pierwsza grafika przedstawiająca wygląd nowych Nexusów od HTC. Opublikowała ją redakcja Android Police. Według serwisu Tajwańczycy przygotowują dwa urządzenia na zlecenie Google, a oba smartfony mają charakteryzować się taką samą stylistyką.

HTC Nexus Sailfish - specyfikacja techniczna

Bartosz Czechowicz 24.06.2016 10

HTC przygotowuje nowego smartfona z linii Nexus. Z udostępnionych w sieci materiałów wynika, że urządzenie jest rozwijane pod nazwą Sailfish, a jego szczegółową specyfikację techniczną opublikowała właśnie redakcja serwisu Android Police. Co ciekawe, ma on być następcą zeszłorocznego modelu LG Nexus 5X.