tagi

Nexus 6 zostanie zaprezentowany dzisiaj

Adrian Kotowski 15.10.2014 22

Google powinno już dzisiaj zaprezentować nowego Nexusa 6, który debiutowałby już z nowym systemem Android L. Za produkcję konstrukcji odpowiadać ma firma Motorola, a sam sprzęt zapowiada się na prawdziwego potwora wydajnościowego. W sieci już pojawiły się pierwsze zdjęcia prezentujące sprzęt, na który z pewnością czeka spora grupa użytkowników.

Android L – premiera prawdopodobnie już dzisiaj

Adrian Kotowski 15.10.2014 22

Według wielu źródeł już dzisiaj ma zostać zaprezentowany system Android L w finalnej wersji. Google miałoby, co ciekawe, nie organizować jakiejkolwiek konferencji, a jedynie ogłosić premierę OS-u, z którym na rynku pojawiłyby się także nowe Nexusy. Dzisiejszy debiut będzie jednak jedynie „papierowy” – Android L zostanie udostępniony dopiero w listopadzie.

Nexus 9 zadebiutuje w połowie października, Android L dostępny od 1 listopada

Adrian Kotowski 24.09.2014 8

Prezentacja długo wyczekiwanego tabletu Nexus 9 produkcji firmy HTC ma odbyć się już w połowie października tego roku. Osoby czekające na aktualizację systemu Android do wersji L będą musiały poczekać około dwóch tygodni na udostępnienie oprogramowania.

Motorola Nexus X – prawdopodobna specyfikacja

Adrian Kotowski 27.08.2014 8

Doniesienia o nowym Nexusie pojawiają się w sieci właściwie od premiery poprzedniego modelu. Większości spekulacji nie można w żaden sposób potwierdzić, ale wygląda na to, że w przypadku specyfikacji jest inaczej. 

Nexus 8 od HTC pojawi się już latem

Adrian Kotowski 22.04.2014 7

Do konferencji Google I/O 2014 pozostało niewiele czasu, a my nadal nie wiemy zbyt wiele o najnowszych produktach z serii Nexus. Każda kolejna informacja jest więc na wagę złota, a ta do której dotarł portal DigiTimes wskazuje na nowego producenta tabletów Google’a. 

HTC pracuje nad tabletem Google Nexus 8.9

Adrian Kotowski 24.03.2014 5

Plotek na temat flagowego tabletu wyszukiwarkowego giganta ciąg dalszy. Według niepotwierdzonych informacji sprzęt miałby zostać stworzony przez firmę HTC i oferować m.in. ekran o rozdzielczości wyższej niż 2K.

Google Nexus 5 w przedsprzedaży w Polsce za 1799 zł

Bartosz Woldański 31.12.2013 38

Zaledwie tydzień temu pisaliśmy o zapowiedzi konferencji firmy LG w Polsce, na której zostanie oficjalnie zaprezentowany oczekiwany przez wielu użytkowników Google Nexus 5, a teraz smartfon trafił do przedsprzedaży w jednym ze sklepów w naszym kraju. Dzięki temu poznaliśmy cenę sugerowaną tańszej, 16-gigabajtowej wersji urządzenia.

Google Nexus 5 - oficjalna premiera w Polsce w styczniu 2014 roku

Bartosz Woldański 24.12.2013 42

Firma LG zapowiedziała, że w drugim tygodniu stycznia przyszłego roku odbędzie się w naszym kraju specjalne spotkanie prasowe, na którym zostanie oficjalnie zaprezentowany Google Nexus 5. Tym samym wydanie wielce oczekiwanego smartfona LG oraz Google w Polsce to kwestia tylko kilku tygodni.

Google Nexus 5 odnotowany przez Amazon i Google Play - premiera 31 października

Bartosz Woldański 25.10.2013 12

Wielce oczekiwany smartfon Google Nexus 5 i akcesoria do niego pojawiły się w sklepach Amazon oraz Google Play. Umieszczona tam data, która została już usunięta ze strony, wskazywała, że premiera odbędzie się 31 października, czyli trzy dni później niż zakładaliśmy. Mamy jeszcze jedną dobrą i jedną złą (nieoficjalną) wiadomość.

Google Nexus 5 z Android 4.4 KitKat – wyższa cena i nowa data premiery. Nexus 4 z LTE w drodze?

Bartosz Woldański 17.10.2013 15

Nexusa 5 z systemem operacyjnym Android 4.4 KitKat już prawie „witaliśmy”, ale ostatnie przewidywania się jednak nie sprawdziły. Mamy kolejne doniesienia o premierze i cenie oczekiwanego przez wielu użytkowników urządzenia Google i LG. Co więcej, cena ma być podobno wyższa niż zakładaliśmy, a dawny pułap cenowy zostanie zachowany poprzez odświeżenie starego modelu…

Google Nexus 5 z Android 4.4 KitKat – dziś premiera?

Bartosz Woldański 15.10.2013 22

Niedawno spekulowano, że Nexus 5 zadebiutuje pod koniec bieżącego miesiąca, ale, jak ujawniają deweloperzy Google Launchpad, jest (duża) szansa na… dzisiejszy debiut. Oczekiwania względem nadchodzącego urządzenia firm Google i LG są duże – wielu użytkowników liczy na godnego następcę Nexusa 4 w porównywalnej cenie. Czy tak się stanie? Być może przekonamy się o tym szybciej, niż pierwotnie przewidywano.

Poniedziałkowa impreza Google odwołana

Piotr Gontarczyk 28.10.2012 32

Nieprzewidywalna pogoda pokrzyżowała plany. Na jutro, 29 października, firma Google zaplanowała duże, medialne wydarzenie w Nowym Jorku. Wygląda na to, że jeżeli ktoś czekał na prezentację nowego Androida i nowych urządzeń na nim opartych, to musi uzbroić się w cierpliwość.