tagi

LG Nexus 5 (2015) może zadebiutować już we wrześniu

Bartosz Czechowicz 28.08.2015 21

LG Nexus 5 (2015), nowy smartfon popularnego producenta elektroniki użytkowej stworzony we współpracy z Google, powinien zostać oficjalnie zaprezentowany 29 września bieżącego roku. Informację dotyczącą premiery urządzenia opublikowały koreańskie media, powołując się na swoje anonimowe ale podobno cieszące się zaufaniem źródła. Sam model już od dłuższego czasu wzbudza spore zainteresowanie w sieci - ma on bowiem oferować wydajną specyfikację techniczną oraz funkcję biometrycznego uwierzytelniania, a przy tym nie powinien być przesadnie drogi.

LG Nexus 5 (2015) - znamy przypuszczalny wygląd

Bartosz Czechowicz 14.08.2015 19

LG Nexus 5 (2015) to drugi smartfon z promowanej przez Google linii urządzeń przenośnych, który jesienią bieżącego roku powinien poszerzyć ofertę producenta z Mountain View. W sieci od dłuższego jest dostępna jego przypuszczalna specyfikacja techniczna, według której sprzęt otrzyma m.in 5,2-calowy ekran oraz układ Qualcomm Snapdragon 620, a teraz pojawiły się przedstawiające nowy model grafiki koncepcyjne. Co ciekawe, branżowa prasa informuje że zostały one wykonane na podstawie danych przekazanych firmom które przygotowują dla nadchodzącego Nexusa akcesoria.

LG Nexus i Huawei Nexus zaoferują USB typu C oraz czytnik linii papilarnych

Bartosz Czechowicz 12.08.2015 18

LG Nexus i Huawei Nexus to nowe smartfony z wspieranej przez Google serii urządzeń przenośnych, które jesienią bieżącego roku powinny poszerzyć ofertę producenta z Mountain View. Sprzęt startowo ma działać pod kontrolą systemu operacyjnego Android M, a swoim użytkownikom przede wszystkim zaoferuje solidną specyfikację techniczną oraz gwarancję aktualizacji oprogramowania. Tymczasem w sieci pojawiły się kolejne informacje dotyczące nadchodzących modeli, z których wynika że otrzymają one również metalowe obudowy oraz złącze USB typu C.

LG Nexus 5 (2015) otrzyma czytnik linii papilarnych lub podwójny aparat fotograficzny

Bartosz Czechowicz 30.07.2015 10

LG Nexus 5 (2015) to drugi smartfon z wspieranej przez Google serii urządzeń przenośnych, który w tym roku powinien znaleźć się w ofercie producenta z Mountain View. Model ma zostać wyposażony w 5,2-calowy ekran o rozdzielczości QHD (2560 x 1440 pikseli),  SoC Qualcomm Snapdragon 820 z wydajnymi rdzeniami Kyro oraz baterię o pojemności 2700 mAh. W sieci pojawiły się już pierwsze wyniki benchmarku przygotowywanego przez Koreańczyków Nexusa, a wczoraj zostały opublikowane materiały dotyczące rozwiązań konstrukcyjnych oraz należącej do niego obudowy.