tagi

Android 5.1.1 dostępny dla Nexusa 7 WiFi (2012 i 2013) oraz Nexusa 10

Bartosz Czechowicz 01.05.2015 12

Android 5.1.1 Lollipop, najnowszy wariant systemu operacyjnego dla urządzeń przenośnych od Google, został właśnie udostępniony posiadaczom tabletów Nexus 7 WiFi z 2012 i 2013 roku oraz stworzonego we współpracy z Samsungiem Nexusa 10. Jak donoszą zachodnie serwisy, oprogramowanie nie dodaje żadnych nowych funkcji, tylko ogranicza się do poprawy wydajności i likwiduje błędy obecne w poprzedniej wersji OS.

Nexus 10 dostanie więcej mocy

Piotr Gontarczyk 24.01.2013 11

Jak twierdzi Bright Side of News, firma Google chce aby Nexus 10 stał się najpotężniejszym tabletem na rynku. Model ten w sprzedaży pojawił się pod koniec ubiegłego roku i z pewnością mógł być chwalony, między inny za najwyższą rozdzielczość ekranu. Pierwsze opinie były raczej pozytywne, aczkolwiek uwagi skupiały się głównie na wydajności nowego Nexusa.

Nexus 10 przebija Retinę. Nowy tablet Google i Samsunga zapowiedziany

Piotr Gontarczyk 29.10.2012 51

Dziś firma Google oficjalnie zapowiedziała uruchomienie sprzedaży nowego tabletu Nexus 10, pracującego pod kontrolą systemu operacyjnego Android "Jelly Bean" 4.2. Urządzenie produkowane jest przez Samsunga, ale zaprojektowane przez Google. Od dłuższego czasu po sieci krążyły różne doniesienia na jego temat. Najwięcej emocji skupiało się wokół ekranu, który miał rywalizować ze stosowaną w iPadach Retiną. Reszta specyfikacji też miała być nie byle jaka. Wygląda na to, że udało się stworzyć mocny sprzęt z nowym systemem operacyjnym - w dodatku oferując go w konkurencyjnych cenach.

Poniedziałkowa impreza Google odwołana

Piotr Gontarczyk 28.10.2012 32

Nieprzewidywalna pogoda pokrzyżowała plany. Na jutro, 29 października, firma Google zaplanowała duże, medialne wydarzenie w Nowym Jorku. Wygląda na to, że jeżeli ktoś czekał na prezentację nowego Androida i nowych urządzeń na nim opartych, to musi uzbroić się w cierpliwość.

Nexus 10 odsłania swoje oblicze

Piotr Gontarczyk 27.10.2012 28

W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia nowego tabletu, produkowanego przez Samsunga, a mającego być kolejnym urządzeniem serii Google Nexus. Już dziś można zobaczyć, jakie nowe cacko wygląda. Urządzenie to powinno zostać oficjalnie zaprezentowane w przyszłym tygodniu - najprawdopodobniej stanie się to 29 października, a więc już w najbliższy poniedziałek.