tagi

Nowy Galaxy Nexus - ewolucja?

Piotr Gontarczyk 22.08.2012 21

W grudniu ubiegłego roku na rynku pojawił się pierwszy smartfon, który był dostępny z systemem operacyjnym Google Android "Ice Cream Sandwich" 4.0. Był nim oczywiście Samsung Galaxy Nexus. Teraz w internecie pojawiła się informacja o tym, że firma Samsung pracuje nad następcą pierwszego Nexusa.

Google przygotowuje własny tablet?

Eryk Napierała 05.01.2012 13

Debiut kolejnych głównych wersji Androida wiązał się jak dotychczas z pojawianiem się na rynku nowych smartfonów sygnowanych logo Google. Tak było i przy okazji wydania "czwórki", czyli "lodowej kanapki", systemu o wyjątkowo tabletowej naturze. Co prawda Google miało już okazję do wprowadzenia własnego tabletu po zaprezentowaniu Androida Honeycomb, jednak widocznie nie był to dobry moment. Ma on nastąpić już niebawem i wraz z nadejściem wiosny na rynku prawdopodobnie zadebiutuje G-Tab, Nexus Tab lub inaczej nazwany tablet z napisem "Google" na obudowie.

Samsung Nexus i Google Android 4.0 - oficjalnie

Piotr Gontarczyk 20.10.2011 86

Sporo czekania, ale wreszcie dobiega ono końca. Firma Samsung Electronics oficjalnie zaprezentowała nowy model smartfona, Nexus, który jednocześnie jest pierwszym, pracującym pod kontrolą systemu operacyjnego Google Android "Ice Cream Sandwich" 4.0.

Nowy Google Nexus będzie produkowany przez Samsunga

Piotr Gontarczyk 28.06.2011 25
Według serwisu BGR, nowy model smartfona firmy Google ma nazywać się Nexus Prime. O tym urządzeniu spekuluje się już od jakiegoś czasu. Teraz pojawiają się częściowo potwierdzone informacje na jego temat. Prime ma pracować pod kontrolą systemu operacyjnego Google Android "Ice Cream Sandwich" 4.0. Jego producentem ma być firma Samsung.