tagi
23

Nowy Google Nexus 5, czyli powrót do formatu 5-calowego. Wyprodukuje go LG

Piotr Gontarczyk 13.05.2015

Do tej pory pojawiały się plotki o tym, że Google w tym roku planuje zaprezentować nowe urządzenie serii Nexus, które ma być produkowane przez chińską firmę Huawei, ale z najnowszych doniesień wynika, że trwają także prace nad innym modelem, którego producentem ponownie ma być LG. To drugie urządzenie ma być pełnoprawnym następcą wciąż popularnego Nexusa 5.

38

Google Nexus 5 w przedsprzedaży w Polsce za 1799 zł

Bartosz Woldański 31.12.2013

Zaledwie tydzień temu pisaliśmy o zapowiedzi konferencji firmy LG w Polsce, na której zostanie oficjalnie zaprezentowany oczekiwany przez wielu użytkowników Google Nexus 5, a teraz smartfon trafił do przedsprzedaży w jednym ze sklepów w naszym kraju. Dzięki temu poznaliśmy cenę sugerowaną tańszej, 16-gigabajtowej wersji urządzenia.

42

Google Nexus 5 - oficjalna premiera w Polsce w styczniu 2014 roku

Bartosz Woldański 24.12.2013

Firma LG zapowiedziała, że w drugim tygodniu stycznia przyszłego roku odbędzie się w naszym kraju specjalne spotkanie prasowe, na którym zostanie oficjalnie zaprezentowany Google Nexus 5. Tym samym wydanie wielce oczekiwanego smartfona LG oraz Google w Polsce to kwestia tylko kilku tygodni.

30

Google Nexus 5 przetrwa upadek na beton?

Bartosz Woldański 07.11.2013

Po oficjalnym ogłoszeniu najnowszego modelu Google i LG nie musieliśmy długo czekać na test wytrzymałościowy. Redakcja serwisu Android Authority tradycyjnie nie mogła nie pokusić się o przetestowanie wytrzymałości plastikowej obudowy i ekranu bardziej odpornego na zarysowania i pęknięcia, co jest zasługą chemicznie hartowanego szkła Corning Gorilla Glass 3.

77

Google Nexus 5 już oficjalnie

Piotr Gontarczyk 31.10.2013

Firma Google z dumą zaprezentowała najnowszego smartfona Nexus 5. Urządzenie to jest pierwszym na rynku, które pojawia się z systemem operacyjnym Android "KitKat" 4.4. Z Nexusem 5 wiązane są spore nadzieje, ale i oczekiwania, a to z tego względu, że poprzednik stał się rynkowym hitem. Czy uda się powtórzyć wielki sukces?