Tagi
Publikacji na stronę
1
Piotr Gontarczyk | 24.10.2017 | 5110 odsłon | 9 komentarzy

Czosnkowe działo kontra Kamehameha. Firma Bandai Namco poinformowała o tym, że gra Dragon Ball FighterZ pojawi się troszkę wcześniej niż planowano. Dotychczas oficjalnie mówiło się o początku roku, ale przedstawiciele wydawcy parę razy wskazywali na luty przyszłego roku. Ostatecznie gra zostanie wydana 26 stycznia - równocześnie w Europie i w USA. Co ciekawe, w Japonii pojawi się parę dni później - 1 lutego.

więcej »
Piotr Gontarczyk | 19.05.2016 | 5976 odsłon | 7 komentarzy

Przez lata pojawiało się już całkiem sporo gier związanych z serią Dragonball. Niektóre z nich spotykały się z ciepłym przyjęciem graczy, ale niektóre szybko odchodziły zapomniane do historii. Wprowadzona na rynek w ubiegłym roku gra Dragonball Xenoverse miała bardzo dobry start i wniosła sporo świeżości do całej serii. Wiemy że pojawi się część druga, a zwiastun Dragonball Xenoverse 2 jest już dostępny w sieci.

więcej »
Adrian Kotowski | 25.11.2014 | 12664 odsłony | 14 komentarzy

Bandai Namco zapowiedziało wprowadzenie na rynek odświeżonej wersji Dark Souls II o podtytule Scholar of the First Sin. Produkt studia From Software ma oferować lepszą grafikę w wersjach na PC i konsole PS4 i Xbox One. Wydawca zdecydował się na włączenie do zestawu wszystkich wydanych do tej pory dodatków fabularnych.

więcej »
Bartosz Woldański | 31.10.2013 | 14545 odsłon | 20 komentarzy

CD Projekt mówi jeszcze raz donośnie „nie” drakońskim zabezpieczeniom DRM. Zgodnie z wcześniejszymi planami, polska firma nie zamierza wprowadzać żadnych niedogodnych rozwiązań w w trzeciej części „erpegowej” serii Wiedźmin.

więcej »
Piotr Bulski | 09.02.2008 | 3279 odsłon | 5 komentarzy
Coraz lepsze konsole, które gracze mogą kupować sobie do domów i za ich drzwiami cieszyć się elektroniczną rozrywką na bardzo wysokim poziomie mogą być powodem do zadowolenia miłośników gier, z pewnością jednak nie cieszą firm, które prowadzą salony gier. Okazuje się, że nawet w Japonii tego typu przybytki mogą przegrywać z działającymi w domowych warunkach zabawkami.

Niedawno o planowanym zamknięciu kilkudziesięciu swoich salonów poinformowała firma Namco Bandai Holdings. Zamknięcie jej 50-60 salonów oznaczać będzie pozbycie się około jednej piątej wszystkich tego typu obiektów. Jak potwierdził rzecznik firmy, Yuji Machida, w wiele z typów gier oferowanych w salonach można teraz bawić się w domu.

Kłopoty Namco Bandai to odbicie, pisze agencja Reuters, popularności konsoli Nintendo Wii. W minionym roku wielu młodych Japończyków sprawiło sobie taką zabawkę i obecnie pieniądze które mogłyby wylądować w slotach maszyn do gier są przeznaczane na zakupy oprogramowania lub sprzętu dla konsol.

Kłopoty powodowane przez domowe konsole to nie wszystko. Innym winowajcą problemów salonów gier ma być paliwo, a dokładniej jego wysokie ceny. Mogą one ograniczać niektóre rodziny w wycieczkach do dużych centrów handlowych, gdzie zwykle są lokowane salony z automatami.

Namco Bandai nie jest jedynym operatorem salonów, który zdecydował się zamknąć niektóre ze swoich obiektów. Podobne posunięcia zapowiedziała też inna znana w Japonii firma, Sega Sammy Holdings. Ta planuje unieruchomić około 100 salonów.

więcej »
Publikacji na stronę
1
Aktualności
Nowy flagowiec z rodziny Mi może pozamiatać konkurencję. 12
Czyżby jednak nie było tak dobrze, jak myśleliśmy? 66
Po co dziś kupować wersję pudełkową jakiejś gry? Powody mogą być dwa. 80
Bioware nie wyciągnęło wniosków po Andromedzie. 61
Zieloni tłumaczą najważniejsze zagadnienia. 31
Konsola Microsoftu na szarym końcu. 31
Codemasters znowu dało radę. 20
Eksperyment się nie udał. 16
Niebiescy odświeżają linie Pentium i Celeron. 25
Konsola Microsoftu na szarym końcu. 31
Plotki wracają ze zdwojoną siłą. 10
Codemasters znowu dało radę. 20
Nowy flagowiec z rodziny Mi może pozamiatać konkurencję. 12
Zyskują deweloperzy, zyskują i gracze. 21
Facebook
Ostatnio komentowane