Tagi
Publikacji na stronę
1
Agnieszka Serafinowicz | 12.10.2009 | 5114 odsłon | 23 komentarze
...aplikacjami. W najnowszej, oznaczonej numerem 9.4.26.0 wersji Nero znajduje się aż 22 różnych aplikacji. Nie da się ukryć, że Nero to popularny pakiet, jednak wciąż jest mylnie określany jako zestaw narzędzi do nagrywania płyt CD/DVD. Tymczasem możliwości związane z nagrywaniem różnego typu nośników optycznych stanowią zaledwie garstkę funkcji oferowanych przez ten pakiet.

Spośród funkcji, które w tym popularnym "pakiecie do nagrywania płyt" nijak nie są związane z nagrywaniem nośników optycznych, można wymienić np.: 
  • funkcję przesyłania zdjęć i filmów do firmowego serwisu społecznościowego My Nero, a także innych serwisów hostujących multimedia (takich jak np. YouTube, MySpace itd.), 
  • możliwość konwertowania materiału wideo i plików audio pomiędzy różnymi formatami
  • katalogowanie multimediów
Producent udostępnił wydanie testowe nowego Nero, można je pobrać ze strony na witrynie producenta. Pełen zestaw funkcji aktywny jest przez 15 dni. Zainteresowani pełną wersją oprogramowania muszą uszczuplić swoje finansowe zasoby o kwotę 250 zł.

Odrębną kwestią pozostaje, czy faktycznie pojedynczemu użytkownikowi potrzebny jest aż tak rozbudowany zestaw do "nagrywania płyt". Wydaje się, że najnowsza wersja Nero jest już nieco... overloaded.
więcej »
Publikacji na stronę
1
Aktualności
Akcja wsparcia w związku z pożarem katedry Notre-Dame de Paris. 29
Gorzej niż wcześniej, ale i tak świetnie. 48
Lepsza, ale niestety też droższa niż poprzedniczka. 10
Edycja specjalna. AMD zamierza hucznie obchodzić swoje 50. 15
Spodziewajcie się wzrostu wydajności. 19
Nadchodzi kolejny ośmiordzeniowiec Intela. 23
Facebook
Ostatnio komentowane