tagi

The Sims 4: płatne DLC z nowymi zawodami

Adrian Kotowski 05.02.2015 18

Electronic Arts i studio Maxis zapowiedziało wprowadzenie na rynek dodatku „Witaj w pracy” dla gry The Sims 4. Nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdyby nie to, że w DLC znalazły się zawody specjalnie wycięte z podstawowej wersji gry. Co więcej, rozszerzenie jest płatne i kosztuje obecnie prawie tyle, co sama podstawowa wersja The Sims 4.

The Sims 4 - Electronic Arts udostępni darmowy dodatek wprowadzający do gry baseny

Adrian Kotowski 02.10.2014 14

The Sims 4 otrzyma darmowe dodatki, a jeden z nich umożliwi tworzenie basenów. Element, który został z niewiadomego powodu wycięty z podstawowej wersji gry zostanie przywrócony. Najwidoczniej krytyka Electronic Arts przyniosła zamierzone efekty.

The Sims 4 - rekomendowane wymagania sprzętowe

Bartosz Woldański 26.08.2014 19

Stosunkowo niedawno podaliśmy minimalne wymagania sprzętowe The Sims 4, ale nie ukrywajmy - do płynnej rozgrywki w przyzwoitych detalach będzie potrzebny znacznie mocniejszy pecet. Teraz firma Eletronic Arts postanowiła podać nieco więcej szczegółów i ujawnić zalecaną konfigurację sprzętową. Jak łatwo można było się domyślić, wymagania skoczyły znacząco w górę i do komfortowego grania przyda się chociażby wydajny czterordzeniowy procesor.

The Sims 4 – minimalne wymagania sprzętowe

Bartosz Woldański 26.07.2014 26

The Sims 4 już za przeszło miesiąc trafi na półki sklepowe. Jako że premiera zbliża się wielkimi krokami, studio Maxis wespół z koncernem Electronic Arts ujawnili oficjalne wymagania sprzętowe. Twórcy chcą zadbać o to, żeby kolejna odsłona niezwykle popularnej serii działała płynnie na wielu różnych, w tym słabszych konfiguracjach. Minimalne wymagania sprzętowe The Sims 4 wskazują na to, że gracze, a zwłaszcza graczki nie mają czego się obawiać.

Sims 4 w Rosji tylko dla dorosłych

Adrian Kotowski 12.05.2014 62

Seria The Sims raczej nie kojarzy się nam z niczym, co mogłoby wskazywać, że jest to typowa gra dla dorosłych. Krew nie bryzga, gra seksem nie ocieka, wulgarnego języka czy używek także nie ma. W tym kontekście dziwnie wygląda klasyfikacja gry na rosyjski rynek, gdzie Sims 4 ma być dostępne jedynie dla osób powyżej 18 roku życia.