tagi

Electronic Arts zamknęło studio Maxis Emeryville

Adrian Kotowski 05.03.2015 17

Electronic Arts zamknęło studio Maxis Emeryville, które odpowiadało za tworzenie gier z serii Sims i SimCity. Informacja została przekazana na Twitterze przez Guillaume Pierre, głównego projektanta zespołu, a następnie potwierdzona przez EA. Wraz z zamknięciem studia nie znikają jednak marki stworzone przez Maxis, które zostaną oddane w ręce innych, należących do wydawcy zespołów. 

The Sims 4: płatne DLC z nowymi zawodami

Adrian Kotowski 05.02.2015 18

Electronic Arts i studio Maxis zapowiedziało wprowadzenie na rynek dodatku „Witaj w pracy” dla gry The Sims 4. Nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdyby nie to, że w DLC znalazły się zawody specjalnie wycięte z podstawowej wersji gry. Co więcej, rozszerzenie jest płatne i kosztuje obecnie prawie tyle, co sama podstawowa wersja The Sims 4.

The Sims 4 - graj za darmo przez 48 godzin

Adrian Kotowski 23.01.2015 14

The Sims 4 jest kolejną grą, która trafiła do programu Okres Testowy Origin. Wszyscy zainteresowani mogą zagrać w nową produkcję Maxis za darmo przez 48 godzin. To z pewnością świetna okazja, by sprawdzić jak prezentuje się Sims 4 i czy raczej średnie opinie recenzentów oraz bardzo złe zwykłych graczy mają przełożenie na rzeczywisty obraz tytułu.

The Sims 4 - Electronic Arts udostępni darmowy dodatek wprowadzający do gry baseny

Adrian Kotowski 02.10.2014 14

The Sims 4 otrzyma darmowe dodatki, a jeden z nich umożliwi tworzenie basenów. Element, który został z niewiadomego powodu wycięty z podstawowej wersji gry zostanie przywrócony. Najwidoczniej krytyka Electronic Arts przyniosła zamierzone efekty.

The Sims 4 - rozpikselowany obraz idealnym zabezpieczeniem przeciwko piratom

Adrian Kotowski 05.09.2014 85

Wczorajsza premiera The Sims 4 nie przeszła bez echa. W końcu na kolejną część symulatora trzeba było czekać aż 4 lata. Jak to zwykle bywa tytuł bije rekordy popularności nie tylko w oficjalnej dystrybucji, ale też na stronach z nieautoryzowanymi treściami. EA przygotowało dla piratów mały prezent.

Już niedługo zagramy w nowe SimCity w trybie offline

Adrian Kotowski 14.03.2014 14

O SimCity wielu z Was już zapewne zapomniało, a sama gra raczej nie była tak ogromnym hitem, jak zapowiadano. Masa obostrzeń, problem z serwerami aktywacji czy brak trybu offline skutecznie odstraszały graczy. Maxis zapowiedziało jednak poprawkę, która sprawi, że wreszcie pogramy w SimCity bez konieczności bycia podłączonym do sieci.

SimCity 5 otrzymało oficjalne wsparcie dla modyfikacji

Bartosz Woldański 13.01.2014 16

Z narzuconymi przez Electronic Arts ograniczeniami, ale lepszy rydz niż nic. Na oficjalne wsparcie dla fanowskich modyfikacji przyszło nam czekać prawie rok (tyle minęło od premiery piątej odsłony strategiczno-ekonomicznej serii SimCity), ale wreszcie się doczekaliśmy.