Tagi
Publikacji na stronę
1
Adrian Kotowski | 20.04.2015 | 7973 odsłony | 16 komentarzy

W sieci pojawiły się nowe, niepotwierdzone przez BioWare informacje na temat Mass Effect 4. Firma miała rozsyłać anonimowe ankiety dotyczące zawartości gry i wszystkie informacje maja pochodzić właśnie z nich. Trzeba w tym miejscu zaznaczyć, że nawet jeśli dane są prawdziwe, to niekoniecznie wszystkie elementy znajdą się w produkcie końcowym. 

więcej »
Grzegorz Pietrzak | 13.09.2008 | 118209 odsłon | 63 komentarze
Razer to firma znana z produkcji pro gamerskiego sprzętu komputerowego. Niedawno ofertę producenta wzbogacił zestaw głośnikowy, określany przez niego jako zmieniający podejście do dźwięku w komputerach PC. Do tej pory Razer lubił zaskakiwać wysokimi parametrami swoich produktów, jednak czy tak samo będzie w przypadku debiutu na rynku głośników komputerowych? Przekonamy się, co mają nam do zaoferowania głośniki Razer Mako 2.1. więcej »
Piotr Bulski | 19.02.2008 | 4358 odsłon | 16 komentarzy
MultiMedia Vision, dystrybutor marki Razer informuje o wprowadzeniu do sprzedaży zestawów głośnikowych 2.1 Razer Mako. Ich specjalna konstrukcja ma zapewniać, że dźwięk rozchodzi się z nich nie tylko w jednym kierunku, ale we wszystkich, a zastosowane rozwiązania zapobiegają jednocześnie powstawaniu interferencji między dźwiękami docierającymi do słuchających bezpośrednio i po odbiciu, np. od biurka. Sprzęt wykorzystuje technologie THX Ground Plane oraz THX Slot Speaker Technology.

Całkowita moc zestawu to 300 W (RMS). Satelitki dysponują mocą po 50 W każda. Pasmo przenoszenia to od 25 Hz do 20 kHz. Sprzęt prócz technologii cyfrowego wzmacniacza ClassHD oferuje też wzmacniane wyjście słuchawkowe. Sterowanie jest możliwe dzięki efektownemu przewodowemu pilotowi z podświetlanym diodami LED panelem.

Wyposażony w certyfikat THX zestaw Razer Mako wyceniono na 1500 złotych.

Sprzęt został wprowadzony na rynek po raz pierwszy na początku roku, o czym firma informowała przy okazji amerykańskich targów Consumer Electronics Show 2008. Stronę produktu można znaleźć tutaj.

więcej »
Tagi: mako, razer
Publikacji na stronę
1
Aktualności
Wiedźmin łącznie sprzedał się w liczbie ponad 33 milionów kopii. 8
Zła wiadomość dla osób, które słuchają muzyki za pośrednictwem platformy. 16
Posiadacze GeForce’ów mogą zacierać ręce. 20
Chip znajdzie zastosowanie w smartfonach z segmentu mid-range. 2
Zła wiadomość dla fanów Lary Croft. 6
Kolejna gra do biblioteki. Humble Store rozdaje graczom pecetowym kolejną darmową grę. 9
To najdroższy smartfon w portfolio południowokoreańskiego producenta. 6
Nasze procesory są "epyckie." Na targach Cloudfest odbywają się prezentacje, zapowiedzi oraz konferencje prasowe związane z całą branżą usług chmurowych, w tym także sprzętu. 36
To może być bardzo drogie "ups!". 73
Amerykanie i Rosjanie największymi piratami. 33
Trochę taniej niż u konkurencji, ale wciąż trudno mówić o atrakcyjnych cenach. 16
Ty wybierasz przeglądarkę, a Windows 10 wie lepiej. 64
Facebook
Ostatnio komentowane