Tagi
Publikacji na stronę
1
Piotr Bulski | 17.01.2008 | 2685 odsłon | 17 komentarzy
Komputery Mac nie kojarzą się w pierwszym rzędzie ze sprzętem do gier, mimo to wydawcy programów próbują robić wiele by obraz ten nieco odmienić. Niebawem platformie tej dostaną się dwa hity. Gracze zasiadający przez komputerami z jabłkowym logo będą mogli pobawić się najpierw "Call of Duty 4: Modern Warfare", a potem "Spore".

Pierwszy z tytułów zapowiedziała firma Aspyr Media. Zbiegająca się w czasie z imprezą Macworld 2008 informacja zapewnia amatorów gier FPS wiernych marce Apple, że program opracowany przez Infinity Ward i licencjonowany przez Activision pojawi się na rynku w maju tego roku. W Stanach Zjednoczonych gra ma kosztować 50 dolarów.

Tymczasem firm Electronic Arts podała, że wyczekiwana ze niecierpliwością gra "Spore", projekt Willa Wrighta, twórcy "The Sims", pojawi się zarówno na platformie PC jak i Mac, a podczas Macworld będzie prezentowany program działający na platformie Apple. Firma zapowiada pojawienie się obu wersji, dających możliwość pobawienia się rozwojem życia, ewolucją, budową cywilizacji i jej ekspansją, w tym samym czasie, jeszcze w tym roku. więcej »
Publikacji na stronę
1
Aktualności
Szukamy osoby do pracy w laboratorium redakcyjnym. 124
Dobra wiadomość dla osób, które chcą kupić hybrydowego laptopa Microsoftu. 10
Niedrogi sprzęt do domu i pracy. W portfolio marki Prestigio pojawił się nowy notebook Smartbook 133S. 9
Samodzielnie ucząca się SI ma stać się standardem w grach. 22
To najdroższy smartfon w portfolio południowokoreańskiego producenta. 6
Nasze procesory są "epyckie." Na targach Cloudfest odbywają się prezentacje, zapowiedzi oraz konferencje prasowe związane z całą branżą usług chmurowych, w tym także sprzętu. 36
To może być bardzo drogie "ups!". 73
Szukamy osoby do pracy w laboratorium redakcyjnym. 124
Amerykanie i Rosjanie największymi piratami. 34
Trochę taniej niż u konkurencji, ale wciąż trudno mówić o atrakcyjnych cenach. 16
Posiadacze GeForce’ów mogą zacierać ręce. 34
Facebook
Ostatnio komentowane