Tagi
Publikacji na stronę
1
Bartosz Woldański | 21.11.2013 | 5592 odsłony | 20 komentarzy

Przez najbliższą dekadę fani Gwiezdnych wojen będą skazani wyłącznie na gry Electronic Arts i Disneya. Tę wieloletnią umowę oba koncerny podpisały w maju bieżącego roku, ale do tej pory nie wiedzieliśmy, ile dokładnie lat będzie ona obowiązywać. Dziesięć lat to mało i dużo, ale najbardziej ubolewamy nad tym, że takie studia, jak Obsidian Entertainment, nie otrzymają szansy na to, by przekuć swoje pomysły w czyny.

więcej »
Eryk Napierała | 04.04.2013 | 10687 odsłon | 30 komentarzy

Po zakupieniu LucasFilm i LucasArts przez Disneya, w październiku zeszłego roku, pod znakiem zapytania stanęła przyszłość tych studiów, znanych przede wszystkim z tytułów osadzonych w uniwersum Gwiezdnych Wojen. Ostatecznie nowy właściciel zdecydował się zakończyć działanie zespołu tworzącego gry komputerowe od 1982 roku. Jak na razie nie ma pewności, ale jest nadzieja, że część projektów, nad którymi pracował ostatnio 150-osobowy zespół LucasArts, nie zostanie definitywnie zarzucona.

więcej »
Piotr Bulski | 22.11.2007 | 5563 odsłony | 18 komentarzy
Gdy Nintendo wprowadzało konsolę Wii na rynek, jej czuły na ruchy kontroler opisywany był jako wirtualna rakieta tenisowa, kierownica, ale i miecz. Teraz, wyposażone w sensory ruchu sterowanie może być niemal prawdziwą biała bronią i to jedną z najsłynniejszych w historii kina.

Za około 15 funtów można zamienić Wii Remote, podłużny kontroler konsoli Nintendo Wii w świetlny miecz Jedi. Wystarczy tylko umieścić sterowanie w specjalnej przystawce. Może nie wygląda ona tak spektakularnie jak broń, którą posługiwał się Luke Skywalker, jednak w momencie, w którym na rynku pojawi się nowa gra firmy LucasArts, "Star Wars: The Force Unleashed" może okazać się niezastąpionym dodatkiem podnoszącym atrakcyjność zabawy.

Nowa gra w wersji dla konsoli Nintendo, zapowiadana na wiosnę przyszłego roku, ma wykorzystywać jej czuły na ruch kontroler i pozwalać sterować w ten sposób świetlnym mieczem wirtualnej postaci.

W mieczu dla kontrolera Wii zainstalowano 22 diody LED oraz włącznik. Zasilanie stanowią trzy baterie AA. Stronę produktu nieobcego każdemu Jedi można znaleźć tutaj. Poniżej fotografia.

więcej »
Publikacji na stronę
1
Aktualności
Firma odsłania karty. Nintendo podzieliło się właśnie swoimi planami na najbliższe kilka tygodni. 0
Niech najbliższy miesiąc minie jak najszybciej. 1
Przenosiny do tańszego regionu. 5
Tańszy, ale niewiele gorszy niż Nitro+. 10
Przynajmniej tak utrzymuje branżowa prasa. 11
Tanio nie będzie. OnePlus przygotowuje się do premiery swojego nowego, flagowego smartfona. 12
Gorzej niż wcześniej, ale i tak świetnie. 49
Nadchodzi kolejny ośmiordzeniowiec Intela. 32
Sprzęt bardziej obcięty, niż sądziliśmy. 26
Masa CPU z zablokowanym mnożnikiem. Przy okazji prezentacji procesorów Core 9. 31
Przynajmniej tak utrzymuje branżowa prasa. 11
Tanio nie będzie. OnePlus przygotowuje się do premiery swojego nowego, flagowego smartfona. 12
Facebook
Ostatnio komentowane