Tagi
Publikacji na stronę
1
Marcin Brzozowski | 17.05.2012 | 455131 odsłon | 37 komentarzy

Słysząc frazę „kombajn do domu” użytą na określenie sprzętu drukująco-skanującego, większość pomyśli raczej o drukarce atramentowej ze zintegrowanym skanerem. Mimo oczywistych zalet, takich jak drukowanie w kolorze i niedrogie zamienniki oryginalnych pojemników na tusz, urządzenia tego typu nie spełnią oczekiwań wszystkich osób. Dla kogoś, kto bardzo dużo drukuje, jedyną opcją jest drukarka laserowa, a jeśli musi też czasem coś zeskanować lub skserować, nasz test jest właśnie dla niego. W szranki stanęło osiem laserowych urządzeń wielofunkcyjnych ośmiu firm.

więcej »
Piotr Kołaczek | 06.01.2011 | 200173 odsłony | 57 komentarzy
Urządzenia wielofunkcyjne na dobre zadomowiły się na rynku. Każdy liczący się producent oferuje co najmniej kilka modeli różniących się ceną, wyglądem, wydajnością i jakością. Bardzo często ten z wyższej półki okazuje się wariacją na temat tańszego: te same podzespoły, podobna obudowa, tyle że ma coś więcej. Przez to cena rośnie znacząco, a wydajność i funkcjonalność... Cóż, oceńcie sami. Oto test dwóch „atramentowych urządzeń wielofunkcyjnych” Lexmark wyposażonych w interfejs Wi-Fi: S305 Impact i S605 Interact. Postanowiliśmy porównać dwa podobne produkty tej samej firmy należące do różnych kategorii cenowych, żeby sprawdzić, co tracimy, a co zyskujemy, kupując któreś z nich. więcej »
Piotr Gontarczyk | 01.09.2009 | 2101 odsłon | 2 komentarze
Lexmark International wprowadził do sprzedaży nową serię atramentowych urządzeń wielofunkcyjnych - Pro. Serie S i PRO wyposażono w innowacyjne funkcje, które zostały zaprojektowane z myślą o pracownikach małych i średniej wielkości firm, oraz do użytku w domowych biurach.

Zastosowane w nich technologie myTouch oraz SmartSolutions stanowią, według producenta, innowacyjne rozwiązanie w kategorii obsługi interfejsu użytkownika. Zawierają m.in. łatwe do odczytania ikony graficzne dla podstawowych funkcji urządzeń i oprogramowanie, które zapewnia bardziej przyjazne użytkowanie.

Technologia SmartSolutions umożliwia „zindywidualizowanie” panelu za pomocą jednego dotknięcia i pozwala zoptymalizować pracę każdego użytkownika.

Przykłady rozwiązań dostosowania do indywidualnych potrzeb użytkownika zastosowane w nowych urządzeniach:

  • Skróty i obieg dokumentów – oszczędzające czas funkcje umożliwiające dostosowanie wydajności, takie jak grupowe przesyłanie faxów, skanowanie do e-maila szablonów i inne.
  • Skanowanie dokumentów – skanowanie dokumentów i wydruk obu stron na pojedynczej kartce papieru
  • RSS – wiadomości gospodarcze, sportowe, pogoda, firmowy intranet lub inne treści, do których użytkownik będzie chciał mieć dostęp poprzez RSS, są dostępne bezpośrednio na ekranie dotykowym i mogą być przesłane mailem bezpośrednio z urządzenia wielofunkcyjnego.

Pozostałe cechy urządzeń to między innymi: komunikacja bezprzewodowa (WiFi) oraz system czterech zasobników.

więcej »
Grzegorz Pietrzak | 28.05.2009 | 516 odsłon | Brak komentarzy
Firma Lexmark, w ramach swojej proekologicznej polityki, oddaje do dyspozycji użytkowników indywidualnych nowatorskie narzędzie, które ma pomóc zmniejszyć negatywny wpływ drukowania na środowisko. Internetowy „Ekosymulator”, który znajduje się na stronie producenta, zbada zwyczaje użytkowników drukarek i pomoże sprawdzić na ile są one nieprzyjazne dla środowiska. więcej »
Grzegorz Pietrzak | 20.05.2009 | 609 odsłon | Brak komentarzy
Firma Lexmark International zaprezentowała nową serię monochromatycznych laserowych urządzeń wielofunkcyjnych X200. Modele X203n i X204n charakteryzują się kompaktowymi rozmiarami. Zostały zaprojektowane z myślą o ustawieniu na biurku, dlatego są idealnym rozwiązaniem dla użytkowników, poszukujących profesjonalnego narzędzia o wysokiej wydajności, które nie ogranicza przestrzeni pracy. więcej »
Grzegorz Pietrzak | 19.05.2009 | 467 odsłon | Brak komentarzy
Firma Lexmark International wzmocniła swoją wielokrotnie nagradzaną linię laserowych urządzeń drukujących o nową serię drukarek laserowych - C730, oraz laserowych urządzeń wielofunkcyjnych (MFP) - X730. Nowe modele zapewniają dużym oraz średnim grupom roboczym efektywne drukowanie w kolorze. więcej »
Grzegorz Pietrzak | 16.11.2008 | 1164 odsłony | Brak komentarzy
Lexmark International przedstawiła C540 oraz X540 - dwie linie kolorowych drukarek laserowych i kolorowych laserowych urządzeń wielofunkcyjnych. Nowa seria ułatwiać ma firmom oszczędność czasu i pieniędzy, a niewielkie rozmiary modeli mają pozwalać na znalezienie miejsca nawet w ograniczonej przestrzeni biura. Nowe kolorowe drukarki laserowe Lexmark serii C540 oraz nowe kolorowe laserowe urządzenia wielofunkcyjne Lexmark serii X540 przeznaczone są dla małych i średnich grup roboczych. więcej »
Tagi: c540, lexmark, x540
Grzegorz Pietrzak | 15.11.2008 | 1127 odsłon | Brak komentarzy
Firma Lexmark International przedstawiła E260d, E260dn, E360d, E360dn, E460dn i E460dw - nową linię monochromatycznych drukarek laserowych, zaprojektowanych z myślą o  zwiększeniu efektywności użytkowników indywidualnych oraz firm małej i średniej wielkości. W zaprezentowanych drukarkach kompaktowych zastosowano rozwiązania proekologiczne. więcej »
Michał Tomaszkiewicz | 20.02.2008 | 1045 odsłon | Brak komentarzy

Lexmark wprowadził na rynek linię produktów Professional Series, objętych pięcioletnią gwarancją i wyposażonych w naboje o wysokiej wydajności.

Linię wprowadzano z myślą o rosnących potrzebach małych i domowych biur oraz segmencie małych i średnich przedsiębiorstw. Pięcioletnia gwarancja firmy Lexmark na produkty Professional Series obejmuje wymianę sprzętu bez dodatkowych opłat ze strony klienta, a także pomoc techniczną na czas nieokreślony za pośrednictwem specjalnej linii telefonicznej. Gwarancję tę można łatwo uzyskać, rejestrując się na stronie internetowej firmy Lexmark.

Zintegrowana funkcja druku dwustronnego i naboje o wysokiej wydajności to dwie cechy produktów z linii Professional Series, które umożliwiają użytkownikom ograniczenie negatywnego wpływu na środowisko oraz obniżenie kosztów drukowania. Naboje o wysokiej wydajności dołączone do drukarek Professional Series zapewniają dwa razy większą wydajność niż standardowe naboje Lexmark. Aby zapewnić klientom możliwość wyboru takiego rozwiązania, które najlepiej zaspokoi ich potrzeby, w serii oferowane są zarówno naboje o wysokiej wydajności, jak i te standardowe.

 Linia produktów Professional Series obejmuje cztery atramentowe urządzenia wielofunkcyjne: bezprzewodowe urządzenie wielofunkcyjne Lexmark X9575 w  sugerowanej cenie 1 010zł brutto; bezprzewodowe urządzenie wielofunkcyjne Lexmark X6575 w sugerowanej cenie 779 zł brutto; bezprzewodowe urządzenie wielofunkcyjne Lexmark X4875 w sugerowanej cenie 679zł brutto oraz urządzenie wielofunkcyjne Lexmark X5075 w sugerowanej cenie 440 zł brutto.

więcej »
Tagi: lexmark
Michał Tomaszkiewicz | 16.01.2008 | 1098 odsłon | Brak komentarzy
Lexmark wprowadził na rynek kolorowe, laserowe urządzenia wielofunkcyjne Lexmark X560n i X560dn.

Lexmark X560n został zaprojektowany z myślą o klientach, którzy często drukują i kopiują kolorowe dokumenty. Cechuje się wydajnością klasy biznes — drukuje z maksymalną szybkością 31 stron na minutę w czerni i 20 stron na minutę w kolorze. Dodatkowo jest wyposażony w funkcje szybkiego kopiowania, przesyłania faksów i skanowania. Jego sugerowana cena wynosi 3565 zł brutto. Model jest standardowo przystosowany do pracy w sieci, dzięki czemu może z niego korzystać wielu użytkowników. Ułatwia to konsolidację urządzeń i pozwala klientom zmniejszyć zużycie energii oraz obniżyć koszty materiałów eksploatacyjnych i konserwacji.

Klientom, którzy chcą chronić środowisko i oszczędzać papier, Lexmark oferuje model X560dn, który zawiera zintegrowaną funkcję druku dwustronnego. Urządzenie Lexmark X560dn jest dostępne w sugerowanej cenie 4275 zł brutto.

Dzięki modelowi Lexmark X560n każda firma może szybko i ekonomicznie drukować we własnym zakresie profesjonalne kolorowe prezentacje, broszury, zaproszenia, etykiety oraz foldery reklamowe. Druk nie generuje dodatkowych kosztów i oszczędza czas wcześniej tracony w punkcie usług kserograficznych. Lexmark X560n wyposażono w automatyczny podajnik dokumentów na 50 arkuszy, co ułatwia i przyspiesza faksowanie, skanowanie lub kopiowanie wielostronicowych dokumentów. więcej »
Tagi: lexmark
Publikacji na stronę
1
Aktualności
Kiedyś może będzie poprawa. 58
Nawet dwudziestokrotnie wydajniejszy niż poprzednik. 24
Kasa musi się zgadzać. Ostatnie miesiące dla serwisu społecznościowego Facebook nie były najlepsze. 34
Wszystkie starsze dodatki dostępne za darmo. 35
Przeciek z oficjalnej strony produkcji. 12
Banhammer uderzył z pełną mocą. 26
Ogromny ekran i solidny akumulator. 39
Kiedy będą mogły przytulić nowe Ryzeny? 15
Kasa musi się zgadzać. Ostatnie miesiące dla serwisu społecznościowego Facebook nie były najlepsze. 34
Trzy modele dla wymagających. NZXT zaprezentował dzisiaj swoje nowe zasilacze z serii E. 6
Facebook