Tagi
lenovo
f1
Publikacji na stronę
1
Piotr Bulski | 26.01.2007 | 3007 odsłon | 2 komentarze
Nowy sponsor zespołu WilliamsF1. Sporty motorowe związane z szybkością często są wybierane przez producentów sektora IT, dając im możliwość pokazania się na tle błyskawicznie przebiegającej akcji, atrakcyjnej dla milionów widzów na całym świecie. Na niektórych autach biorących udział w najszybszych i najbardziej prestiżowych wyścigach samochodowych będzie można zobaczyć niebawem logo chińskiego producenta komputerów, Lenovo. Trzeci co do wielkości producent komputerów ma wesprzeć swoją technologią brytyjski zespół WilliamsF1.

Nie będzie to pierwsza przygoda zespołu WilliamsF1 z firmą komputerową. Wcześniej na wyścigówkach tej stajni można było zobaczyć już znaki Compaq i Hewlett Packard (po przejęciu Compaq). Jak duży może być kontrakt z Lenovo, nie jest wiadome. Kontrakt z HP opiewał podobno na 30 mln euro rocznie.

O tym jak będą ostatecznie wyglądać bolidy Formuły 1 zespołu WilliamsF1 przekonać będzie się można podczas oficjalnej prezentacji pojazdów, na których nie zabraknie też z pewnością oznaczeń drugiego ważnego sponsora zespołu, telekomunikacyjnej firmy AT&T. Na torze będzie można je zobaczyć już 18 marca na australijskim torze Melbourne. więcej »
Tagi: f1, lenovo
Publikacji na stronę
1
Aktualności
Eksperyment się nie udał. 16
Niebiescy odświeżają linie Pentium i Celeron. 25
Konsola Microsoftu na szarym końcu. 31
Plotki wracają ze zdwojoną siłą. 10
Codemasters znowu dało radę. 20
Nowy flagowiec z rodziny Mi może pozamiatać konkurencję. 12
Zyskują deweloperzy, zyskują i gracze. 21
Facebook
Ostatnio komentowane