Tagi
Publikacji na stronę
1
Piotr Gontarczyk | 05.06.2013 | 12314 odsłon | 78 komentarzy

Nie jest wielką tajemnicą to, że następna generacja procesorów ze zintegrowanymi układami grafiki (APU - Accelerated Processing Unit), przeznaczonych dla wydajnych konfiguracji sprzętowych, będzie znacząco różnić się od układów oferowanych dziś. Wygląda na to, że zmiany w architekturze hybrydowych procesorów "Kaveri" będą na tyle istotne, że konieczne będzie dodanie im obwodów regulacji zasilania. Oznacza to, że procesory "Kaveri" będą wymagać zupełnie nowych podstawek, najprawdopodobniej FM2+, a także odpowiednich płyt głównych. Wszystko sprowadza się do tego, że procesora "Kaveri" nie da się zamontować na żadnej z obecnie sprzedawanych płyt głównych, przeznaczonych dla procesorów AMD.

więcej »
Piotr Gontarczyk | 09.01.2013 | 12882 odsłony | 18 komentarzy

W zestawie pionki i kostka do gry. Na targach CES 2013, firma Lenovo oficjalnie zapowiedziała wprowadzenie na rynek nowego modelu komputera serii Horizon. Używamy ogólnego określenia "komputer", gdyż ten produkt trudno zakwalifikować jednoznacznie do którejś kategorii. IdeaCentre Horizon Table PC to bowiem urządzenie, które jednocześnie jest komputerem typu All-in-One i typowym tabletem.

więcej »
Piotr Gontarczyk | 17.08.2009 | 9979 odsłon | 13 komentarzy
Dla osób, które pracują przy komputerze i lubią mieć wszystko pod ręką, zaprojektowana została specjalna nadstawka na biurko U-Board z trzema dodatkowymi portami USB 2.0.

Wykonany z 5mm szkła blat, który umieszcza się bezpośrednio nad klawiaturą, może znieść obciążenie do 15 kilogramów. Wydaje się to wielkością wystarczającą, jeśli chcemy położyć na niej nie tylko swoje notatki, książkę, czy tablet, ale nawet laptop.

Po obydwu bokach znalazły otwory do których można przymocować podstawkę na napoje, dzięki czemu nie tylko zyskamy kilka cennych centymetrów kwadratowych, ale i umożliwimy swobodne manewrowanie przewodową myszą.

Biały kolor i obłe kształty skojarzą się z pewnością jednoznacznie miłośnikom urządzeń firmy Apple, zaś pozostali, przez awangardowy design tego elektronicznego „stolika” mogą odnieść wrażenie, że pochodzi on z nowego zestawu pewnego szwedzkiego producenta mebli. Niemniej, produkt wyróżnia się prostą i nowoczesną stylistyką, dzięki której ma szansę podbić serca estetów.

Koszt urządzenia to wydatek rzędu 5000 jenów, tj. ok. 50 dolarów

więcej »
Publikacji na stronę
1
Aktualności
Nowy flagowiec z rodziny Mi może pozamiatać konkurencję. 12
Czyżby jednak nie było tak dobrze, jak myśleliśmy? 66
Po co dziś kupować wersję pudełkową jakiejś gry? Powody mogą być dwa. 80
Zieloni tłumaczą najważniejsze zagadnienia. 31
Bioware nie wyciągnęło wniosków po Andromedzie. 58
Konsola Microsoftu na szarym końcu. 31
Codemasters znowu dało radę. 20
Facebook
Ostatnio komentowane