Tagi
Publikacji na stronę
1
Piotr Gontarczyk | 07.01.2011 | 36718 odsłon | 37 komentarzy
Audi MMI Touch z "NVIDIA Inside". Sądzicie, że targi CES nie mają związku z branżą motoryzacyjną? Na pierwszy rzut oka może i nie, o ile odrzucimy na chwilę myśl o systemach nawigacji GPS, ale NVIDIA nie marnuje okazji do tego by pochwalić się opartym na układzie Tegra rozwiązaniem firmy Audi. więcej »
Piotr Gontarczyk | 07.01.2010 | 24429 odsłon | 29 komentarzy
Zgodne z zapowiedzią z połowy ubiegłego miesiąca firmy NVIDIA i Audi poinformowały oficjalnie, że procesory graficzne NVIDII stanowić będą wyposażenie systemów nawigacyjnych i rozrywkowych we wszystkich pojazdach firmy Audi produkowanych w 2010 na całym świecie. więcej »
Piotr Gontarczyk | 17.12.2009 | 29113 odsłon | 44 komentarze
NVIDIA szykuje się do odjazdu. Już w styczniu przyszłego roku NVIDIA będzie mogła unieść kciuki ku górze i rozpocząć świętowanie, bo jeden z najbardziej znanych producentów samochodów, niemieckie Audi, ma zaprezentować nowy system nawigacji oraz interfejs użytkownika, oparty na platformie NVIDIA Tegra.

Nie jest jeszcze pewne, czy w samochodach Audi znajdzie się Tegra, czy Tegra 2, której premiera też ma się odbyć w styczniu przyszłego roku. Pewne natomiast jest to, że rozwiązanie NVIDII zastąpi zaprezentowany w styczniu bieżącego roku interfejs Audi MMI.

Nowy interfejs ma być znacznie lepszy, łatwiejszy w obsłudze i przede wszystkim efektowny. Aplikacje dostępne w nowych komputerach samochodowych mają być w znacznej mierze oparte na grafice trójwymiarowej.

Audi może być tylko początkiem drogi dla NVIDII. Firma należy bowiem do Volkswagena, obok Skody i Seata. Jeżeli Tegra okaże się dla właściciela Audi rozwiązaniem dobrze przyjętym przez rynek, to NVIDIA będzie mogła zacierać ręce, bo zapewne umożliwi jej to wejście do pozostałych marek.

więcej »
Publikacji na stronę
1
Aktualności
Firma odsłania karty. Nintendo podzieliło się właśnie swoimi planami na najbliższe kilka tygodni. 0
Niech najbliższy miesiąc minie jak najszybciej. 4
Przenosiny do tańszego regionu. 6
Tańszy, ale niewiele gorszy niż Nitro+. 10
Przynajmniej tak utrzymuje branżowa prasa. 12
Tanio nie będzie. OnePlus przygotowuje się do premiery swojego nowego, flagowego smartfona. 14
Gorzej niż wcześniej, ale i tak świetnie. 49
Nadchodzi kolejny ośmiordzeniowiec Intela. 32
Sprzęt bardziej obcięty, niż sądziliśmy. 26
Masa CPU z zablokowanym mnożnikiem. Przy okazji prezentacji procesorów Core 9. 31
Przynajmniej tak utrzymuje branżowa prasa. 12
Tanio nie będzie. OnePlus przygotowuje się do premiery swojego nowego, flagowego smartfona. 14
Facebook
Ostatnio komentowane