tagi

GeForce GTX 650, który nie potrzebuje dodatkowego zasilania

Eryk Napierała 04.02.2013 14

Polski oddział firmy Asus poinformował o wprowadzeniu do sprzedaży dość nietypowej karty graficznej z układem Nvidia GK107 -- GTX 650 -- która pod pewnym względem przypomina tańszy i słabszy model GT 640. Nie chodzi bynajmniej o podobną specyfikację a o to, że karta nie wymaga do działania dodatkowego zasilania i zadowala się jedynie tym, co dostarczy płyta główna przez interfejs PCI-Express.

MSI wprowadza na rynek smoczego laptopa dla graczy

Eryk Napierała 17.12.2012 32

Obok notebooków dla graczy rzadko kiedy można przejść obojętnie i to nawet nie dzięki ich powalającej specyfikacji, a głównie przez przyciągające wzrok, najeżone diodami kolorowe obudowy -- najlepszym przykładem jest laptop MSI GT70. Najwyraźniej projektanci tej firmy nie mają zamiaru zmieniać swojego stylu, bo ich najnowsze dzieło -- GT70 Dragon Edition -- wyglądem wprawia w nie mniejsze osłupienie niż żywy smok.

Mały mocarz z ekstremalnym procesorem "Ivy Bridge" i "Keplerem"

Eryk Napierała 22.06.2012 17

Eurocom słynie z tworzenia potężnych notebooków, które mogą zawstydzić mocą obliczeniową niejednego nowego PC-ta. Panthery i Leopardy to jednak nie wszystko, co oferuje ta firma, bo w swojej ofercie ma także 11-calowego notebooka o bardzo wymownej nazwie Monster. Teraz, kiedy doczekał się on wersji z najmocniejszym mobilnym procesorem "Ivy Bridge", to rzeczywiście prawdziwy potwór.

Gigabyte zapowiada międzynarodową dostępność soczyście żółtego notebooka z "Ivy Bridge"

Eryk Napierała 09.05.2012 18

Chociaż już dwa miesiące temu Gigabyte oficjalnie zaprezentowało nowy komputer przenośny wyposażony w procesor Intel Core trzeciej generacji, najnowszą kartę graficzną Nvidii i nieco ekstrawagancką, żółtą pokrywę obudowy, dopiero teraz firma potwierdziła dostępność laptopa na całym świecie. W ciągu najbliższych dni komputer powinien zacząć pojawiać się także w europejskich sklepach.