Tagi
Publikacji na stronę
1
Piotr Gontarczyk | 16.10.2013 | 10658 odsłon | 24 komentarze

Nie, w tytule nie ma błędu! Jak donosi sprawdzone źródło wielu przecieków, evleaks na Twitterze, fińska firma Nokia przygotowuje się do wprowadzenia na rynek nowego odtwarzacza MP3. Obecnie wiemy, że w Abu Dhabi 22 października Nokia zaprezentuje kilka nowych produktów. Niektóre źródła twierdzą, że będzie ich dokładnie sześć. Jednym z nich ma być właśnie odtwarzacz MP3.

więcej »
Piotr Gontarczyk | 28.07.2009 | 7035 odsłon | 5 komentarzy
Nowy adapter to kolejny produkt firmy Belkin skierowany do posiadaczy urządzeń Apple. Umożliwia on podłączenie do iPoda Shuffle dowolnych słuchawek posiadających wejście Mini Jack.

Jako, że samo urządzenie nie ma przycisków sterujących, adapter firmy Belkin został wyposażony w pilota. Dzięki niemu, korzystając z dowolnych słuchawek, użytkownik ma możliwość regulowania głośności, przechodzenia między utworami i listami odtwarzania oraz odsłuchiwania tytułów utworów.

Dodatkowo technika kontroli w adapterze słuchawek IPod Shuffle nie różni się niczym od tej, która działa w standardowym pilocie Apple.

Najważniejsze funkcje:

  • Odtwarzanie/pauza: jedno kliknięcie
  • Następny utwór: dwa kliknięcia
  • Poprzedni utwór: trzy kliknięcia
  • Odsłuchanie tytułu odtwarzanego utworu i wykonawcy (VoiceOver): naciśnij i przytrzymaj przycisk wielofunkcyjny
  • Zmiana listy odtwarzania (VoiceOver): naciśnij i przytrzymaj przycisk wielofunkcyjny, a po usłyszeniu sygnału zwolnij go. Aby wybrać listę odtwarzania — kliknij.

Produkt dostępny będzie w sprzedaży od sierpnia 2009 r. Urządzenie jest zgodne z iPod Shuffle 3. generacji o pojemności 4 GB. Sugerowana cena detalicza to 69 złotych.

więcej »
Piotr Bulski | 13.12.2007 | 2949 odsłon | 19 komentarzy
Akcje promocyjne związane z lodami na patykach to żadna nowość. Jedna z firm z Brazylii wyniosła je jednak wysoko ponad poziom konkursów z nadrukowanymi na płaskich drewienkach nagrodami. Dostawca lodów, Kibon, zdecydował się na dołączanie nagród wprost do lodów. Forma niespodzianki wymusiła zapewne na firmie zaproponowanie niewielkich nagród, stąd też pomysł by w lodach umieścić... iPody shuffle, najmniejsze z odtwarzaczy w ofercie Apple.

Firma chce wprowadzić na rynek 10 tys. specjalnie przygotowanych lodów z zatopionymi wewnątrz odtwarzaczami Apple. Produkty mają być identyczne w kolorze i formie z tymi pozbawionymi wkładek. Przy tej ciekawej akcji promocyjnej zdecydowani się jednak nie korzystać z prawdziwych lodów, bowiem powiązany z nimi poziom wilgoci mógłby zaszkodzić urządzeniom. Rozwiązaniem okazały się sztuczne lody, przypominające do złudzenia te prawdziwe. Nie dość, że chronią one odtwarzacz przed wilgocią to są podobno nie do rozpoznania bez otwierania opakowania. Inną ich cechą jest zdolność ochrony małych urządzeń przez mrozami na poziomie -20oC czy -30oC.

Co jednak z ładowarką i instrukcją? Te będzie można dostać po zgłoszeniu specjalnego kodu z wygrywającego produktu. Podobno w paczce prócz lodów dodawany ma być także prawdziwy lód. Akcja brazylijskiej firmy startuje 18 grudnia. Tam teraz jest lato.

więcej »
Publikacji na stronę
1
Aktualności
Akcja wsparcia w związku z pożarem katedry Notre-Dame de Paris. 29
To chyba nie będzie zabójca Fortnite. 29
Gorzej niż wcześniej, ale i tak świetnie. 25
Lepsza, ale niestety też droższa niż poprzedniczka. 10
Edycja specjalna. AMD zamierza hucznie obchodzić swoje 50. 15
Od zapowiedzi do sklepowej dostępności minie kilka tygodni. 18
Dla wielu osób wyniki badań mogą być zaskakujące.  22
Spodziewajcie się wzrostu wydajności. 19
Gorzej niż wcześniej, ale i tak świetnie. 25
Spodziewajcie się wzrostu wydajności. 19
Edycja specjalna. AMD zamierza hucznie obchodzić swoje 50. 15
Nintendo Switch traci tytuł na wyłączność. 0
Akcja wsparcia w związku z pożarem katedry Notre-Dame de Paris. 29
APU z 2 rdzeniami, 4 wątkami, układem graficznym Vega 3 i dwoma kontrolerami LAN 10 Gb/s. 5
Facebook
Ostatnio komentowane